1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EMENİKE'DEN ÇOCUKLARA DESTEK
EMENİKEDEN ÇOCUKLARA DESTEK

EMENİKE'DEN ÇOCUKLARA DESTEK

Spartak Moskova’nın Nijeryalı golcüsü Emmanuel Emenike, imzalı formasını ülkemizde yapılacak olan Çocuk Onkoloji Hastanesi’ne bağışladı. Menajerliğini Kıbrıslı Türk Erdem Konyar’ın yaptığı Nijeryalı Emenike, “Gelin hep birlikte fa

A+A-

 

 

 

Spartak Moskova’nın Nijeryalı golcüsü Emmanuel Emenike, imzalı formasını ülkemizde yapılacak olan Çocuk Onkoloji Hastanesi’ne bağışladı.

Menajerliğini Kıbrıslı Türk Erdem Konyar’ın yaptığı Nijeryalı Emenike, “Gelin hep birlikte farkındalık yaratalım” adlı proje çerçevesinde imzalı formasını menajeri aracılığıyla porje koordinatörlüğüne bağışladı.

Dünya çapında 50 ve daha fazla ünlüye ait imzalı eşyaların bir araya toplanması amacıyla başlatılan ve düzenlenecek bir geceyle açık artırmada satılacak olan eşyalardan elde edilecek gelir, KKTC’de yapılacak olan çocuk onkoloji hastanesine bağışlanacak. Bu bağlamda dün Emmanuel Emenike’nin menajeri Erdem Konyar, Nijeryalı futbolcunun imzalı formasını, Proje Koordinatörü Mustafa Hürses’e takdim etti.

 

HÜRSES: “ÇOK MEMNUN OLDUK”

Düzenlenen törende konuşan Proje Koordinatörü Mustafa Hürses, Emenike’nin bu anlamlı organizasyona destek vermesinin kendilerini çok mutlu ettiğini, özellikle bu bağışın gerçekleşmesinde emeği bulunan menajeri Erdem Konyar’a çok teşekkür ettiklerini söyledi.

 

KONYAR: “BİZİM DE PAYIMIZ OLSUN İSTEDİK”

Törende söz alan Emmanuel Emenike’nin menajeri Erdem Konyar da böylesine anlamlı bir organizasyonda kendilerinin de paylarının olmasını istediklerini, bu bakımdan Emenike ile görüşerek bugün burada bulunduğunu, Emenike’nin de bu organizasyonu çok beğendiğini ve katkıda bulunmak istediğini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 604 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler