1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ELİZ'E SPONSORLUK DESTEĞİ
ELİZE SPONSORLUK DESTEĞİ

ELİZ'E SPONSORLUK DESTEĞİ

Ülkemizin tenisteki yaşı küçük başarıları çok büyük yıldızı Eliz Maloney'e sponsorluk çabalarında Elsis Ltd'den destek geldi.

A+A-

 

 

 

Ülkemizin tenisteki yaşı küçük başarıları çok büyük yıldızı Eliz Maloney'e sponsorluk çabalarında Elsis Ltd'den destek geldi.

Aynı zamanda Eliz'in annesi ile kardeş çocukları olan ve Eliz'e 2000 stg katkı sağlayan Elsis Ltd. direktörü Hüseyin Hallaçoğlu şu açıklamayı yaptı.

Yıldız sporcular kolay yetişmiyor. Eliz'in yeteneği ve azmi ortada. Yarıştığı bütün uluslararası turnuvalardan kupalarla dönüyor.

Ülkemize sağlayacağı tanıtım rakamlarla anlatılabilecek gibi değil. Uluslararası onca tanıtma çabalarına harcanan maddi kaynağın çok az bir bölümü Eliz için ayrılsa

bu kızımızın yaşamakta olduğu maddi sıkıntı sona erecek, getirisi ise çok büyük olacak.

Bize düşen görev Eliz'in bir Kıbrıslı Türk kızı olarak uluslararası yarışmalara hazırlamak, bunun için de yıllık 50000stg tutarındaki okul, uluslararası turnuvalar, spor malzeme ve kıyafetleri, barınma, yemek ve diğer masraflarına olabildiğince katkıda bulunmaktır.Tüm işadamlarımızı ve yurdunu sevenleri konuya duyarlı yaklaşmaya davet ediyorum.

 

 

 

Bu haber toplam 403 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler