1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ELİZ’DEN İYİ BAŞLANGIÇ
ELİZ’DEN İYİ BAŞLANGIÇ

ELİZ’DEN İYİ BAŞLANGIÇ

Ülkemizin başarılı teniscilerden Eliz Maloney, yeni tenis sezonuna kazanarak başladı.

A+A-

 

 

 

Ülkemizin başarılı teniscilerden Eliz Maloney, yeni tenis sezonuna kazanarak başladı.  Geçtiğimiz hafta başı, İngiltere’nin Southampton şehrinde, İngiltere Tenis Federasyonu’nun organize ettiği “12 Yaş Grubu Okullar Arası Takım Yarışları”nda Eliz, tekler ve çiftler kategorilerinde oynadığı maçlarını kazanarak Okulu’nu bir üst tura taşımayı başardı.

Telsim’in desteklediği Eliz Maloney sezona, eğitim gördüğü Talbot Heath Ortaokulu’nun, St. Swithun’s Ortaokulu’na karşı oynadığı “12 Yaş Grubu Okullar Arası Takım Yarışları”nda katılarak başladı. Tekler maçını Lucy Upcraft’a karşı yapan Eliz, maçını çok rahat bir şekilde  6-0 ve 6-0 ‘lık bir scorla kazandı. Aynı turnuvada, çiftlerde partneri Millie Smythe ile 6-1 ve 6-0’lık setlerle 2-0 kazanarak, Talbot Heath Ortaokulu’nun bir üst tura çıkmasına katkı koydu.

Eliz Maloney, Kuzey Kıbrıs’ta ailesiyle birlikte yaptığı kısa bir tatilden sonra, Eylül ayı başında tenis eğitimini sürdürmek için tekrar İngiltere’ye dönen Eliz, West Hants Yüksek Performans Tenis Akademisi’nde çalışmalarına başlamıştı.

Bu haber toplam 445 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler