1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ELİZ MALONEY’E DAVET
ELİZ MALONEY’E DAVET

ELİZ MALONEY’E DAVET

Eliz Maloney özel bir davetle “Yetenek Avcıları Kampı”na katıldı.

A+A-

 

 

Telsim’in ana sponsoru olan Eliz Maloney, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Eliz Maloney özel bir davetle “Yetenek Avcıları Kampı”na katıldı.

Eliz Maloney, ülkemizin yanı sıra Türkiye ve İngiltere’de katıldığı tüm tenis turnuvalarında, kendi yaş grubundaki maçları peş peşe kazandı. Londra’da yarın, tüm günü kapsayan ve Büyük Britanya’daki en başarılı ve yetenekli çocuk tenisçilerin davet edildiği, ayrıca “Yetenek Avcıları” tarafından da büyük bir dikkatle izlenen kampa davet edildi.

Eliz Maloney, kamp süresince, profesyoneller tarafından tüm teknik vuruşları, oyun kurabilme becerileri, fiziksel özelliklerin yanı sıra, mental olarak da izlenecek. Daha önce katılmış olduğu kamplarda büyük beğeni toplayan Eliz Maloney, gelecek vadeden tenisçiler arasında kendisine yer bulacak konumda olduğunu katıldığı şampiyonalarda ispat etti.

Geçen yıl 10 yaş gurubunda “Büyük Britanya” şampiyonu olduktan sonra bu yılda,  Mart ayında yapılan turnuvada “12 Yaşta Büyük Britanya” şampiyonu olan Eliz Maloney, çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Kısa bir süre önce Kıbrıs’a gelerek çalışmalarını Kıbrıs’taki Antrenörü Yusuf Yönlüer ile sürdürdükten sonra, İngiltere’nin Bourenmouth şehrindeki “West Hans Yüksek Performans Tenis Akademisi”nde devam etmek üzere geri dönen Eliz Maloney, bu kez de ‘Yetenek Avcıları’ kampına katılarak kendini geliştirecek.

 

 

 

 

Bu haber toplam 423 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler