1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Eksiklikler görülüyor
Eksiklikler görülüyor

Eksiklikler görülüyor

Bostancı Bağcıl ile Mağusa Türk Gücü ve Gönyeli ile Cihangir takımları, dün hazırlık maçı için karşı karşıya geldiler. Bostancı Yakup Özorun Stadı’nda Bostancı Bağcıl ile MTG arasında oynanan karşılaşmayı MTG 3-2 kazanırken, Gönyeli Stadı’nda

A+A-

Bostancı Bağcıl ile Mağusa Türk Gücü ve Gönyeli ile Cihangir takımları, dün hazırlık maçı için karşı karşıya gelirken, teknik adamlar takımlarının son durumlarını görme olanağı buldu

 

 

Eksiklikler görülüyor

 

 

Bostancı Yakup Özorun Stadı’nda Bostancı Bağcıl ile MTG arasında oynanan karşılaşmayı MTG 3-2 kazanırken, Gönyeli Stadı’nda Gönyeli ile Cihangir arasında oynanan maçı Cihangir 3-1 kazandı

 

Bostancı’da oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada, her iki takım da futbolcularını deneme fırsatı bulurken, Bostancı Bağcıl Muhammet Diallo, Boris ve Kanu’yu aynı anda oynattı

 

 

Sinem BAŞTAŞ - Gürtap DAVUTOĞLU

Bostancı Bağcıl ile Mağusa Türk Gücü ve Gönyeli ile Cihangir takımları, dün hazırlık maçı için karşı karşıya geldiler.

Bostancı Yakup Özorun Stadı’nda Bostancı Bağcıl ile MTG arasında oynanan karşılaşmayı MTG 3-2 kazanırken, Gönyeli Stadı’nda Gönyeli ile Cihangir arasında oynanan maçı Cihangir 3-1 kazandı.

 

BORİS, DİALLO VE KANU, BOSTANCI BAĞCIL TAKIMINDA

Bostancı’da oynanan karşılaşmada Bostancı Bağcıl, 2-0 önde götürdüğü karşılaşmayı 2-3 kaybetti. Hakan Altın ve Muhammet Diallo’nun attıkları gollerle 2-0 önde olan Bostancı Bağcıl, Jack’ın iki ve Yasin’in bir golüne engel olamayınca sahadan 3-2 mağlup ayrıldı.

Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada, her iki takımda futbolcularını deneme fırsatı bulurken, Bostancı Bağcıl Muhammet Diallo, Boris ve Kanu’yu aynı anda oynattı.

 

TEPE’DE CİHANGİR ÜSTÜNLÜĞÜ

Hatırı sayılır bir kalabalığın izlediği karşılaşmada Cihangir, ilk yarıda Nasuh ve Martin ile bulduğu gollerle ilk yarıyı 2-0 önde kapattı.

Tufan Gençay’ın da yer aldığı karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan Gönyeli kazandığı penaltı atışını İsmail Kovancı gole çevirdi ve farkı bire indirdi.

Cihangir penaltı golünden sonra yaptığı ataklarda Taner ile bulduğu golle skoru 3-1 yaptı ve maçın skoru da bu şekilde tamamlandı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 796 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler