1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Eğlence mekanında ‘darp’ iddiası
Eğlence mekanında ‘darp’ iddiası

Eğlence mekanında ‘darp’ iddiası

Girne’de bir eğlence mekanında çıkan kavgada Semir Yolcu’yu darp ederek gözünden ağır yaralanmasına neden olduğu iddiasıyla güvenlik görevlisi M.H ile 17 yaşındaki E.Ö. mahkemeye çıkarıldı.

A+A-

Girne’de bir eğlence mekanında çıkan kavgada Semir Yolcu’yu darp ederek gözünden ağır yaralanmasına neden olduğu iddiasıyla güvenlik görevlisi M.H ile 17 yaşındaki E.Ö. “Ciddi darp, tecavüz-i alet taşıma” suçlarından tutuklanarak dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Yanaroğlu, 4 Nisan tarihinde 04.00 sıralarında bir eğlence mekanında güvenlik görevlisi olan Mustafa Hannihak’ın görevli valelerle tartıştığı gerekçesi ile  Girne’de sakin Semir Yolcu’nun yüzüne ve vücudunun çeşitli yerlerine gayri kanuni olarak yumruk atıp, ciddi şekilde darp ettiğini söyledi.

Yanaroğlu, o esnada mekân önünde duran 17 yaşındaki E.Ö.’nün gayri yasal olarak üstünde taşıdığı 50 santim uzunluğundaki demir copu Yolcu’nun yüzüne vurarak ciddi şekilde darp ettiğini açıkladı.

 

Sağ gözünden yaralandı…

Yanaroğlu, Semir’in darp sonucu sağ gözünden yaralandığını, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne kaldırıldığını belirterek, göz hastalıkları servisinde müşahade altına alındığını ifade etti. Polis, olayla ilgili aranan şahısların 6 Nisan tarihinde tespit edilerek tutuklandığını belirtti.

Yaralının tedavisinin sürdüğünü, alınacak ifadeler olduğunu ve incelenecek kamera görüntüleri bulunduğunu kaydeden polis, 3 gün süre ile tutukluluk talep etti.

Zanlılar aleyhinde 3’e gün tutukluluk emri alındı.

 (Evrim Kamalı)

Bu haber toplam 2426 defa okunmuştur
Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler