1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EFSANENİN KALESİ SAĞLAM
EFSANENİN KALESİ SAĞLAM

EFSANENİN KALESİ SAĞLAM

Ankara Kızılcahamam kampı devam eden Çetinkaya, futbolcuları yanı sıra kaleciler konusunda da titiz davranıyor. Takımın tecrübeli kalecisi Hasan Piro’nun yanı sıra genç kalecisi Anıl’ın Kızılcahamam kampında ortaya koydukları performans ile te

A+A-

 

 

 

Alkan BAYKENT (KTSYD-Kızılcahamam)

 

 

Ankara Kızılcahamam kampı devam eden Çetinkaya, futbolcuları yanı sıra kaleciler konusunda da titiz davranıyor. Takımın tecrübeli kalecisi Hasan Piro’nun yanı sıra genç kalecisi Anıl’ın Kızılcahamam kampında ortaya koydukları performans ile teknik ekibe güven vererek Çetinkaya kalesinin emin ellerde olduğunu gösterdi.

Kamp programı çerçevesinde günde iki idman yaparak biri özel diğeri takımla birlikte çalışmalara katılan genç ve tecrübeli kalecilerin başarılı performanslarından takımın teknik direktörü Mehmet Bolkan ile kalecileri özel olarak çalıştıran Antrenör Celal Keleş’in, son derece memnun olduğu gözlemlendi.

Takım olarak yaptıkları çalışmalarda disiplini ön planda tutarak hareket ettiklerini, futbolcular olarak da özveride bulanarak takımın başarısı için çalıştıklarını söyleyen her iki kaleci, bu istek ve arzumuz hiç bitmeyecek dedi.

Her geçen gün form grafiklerini üst düzeyde tutmak için canla başla çalışan her iki kalecinin ortak verdikleri demeçte, “Bu güzel kamp ortamını bize sağlayan başta Başkanımız Mehmet Tatar ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz”. Bizleri özverili ve arzulu bir şekilde çalıştırarak takıma faydalı olmamızı sağlayan ve form tutmamıza katkı koyan teknik ekibimize de teşekkürü bir borç biliriz” dedi. Yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten her iki kaleci, öncelikli hedef olarak da süper kupayı kazanmak olduğunu açıkladı.

 

ÇİFTE DOĞUM GÜNÜ

Çetinkaya takımı dün akşam yaptığı idmanda bir sürprizle karşılaştı. Yorucu geçen idman sonrasında yönetici ve kafile başkanı Mehmet Aközer tarafından hazırlanan sürprizde, futbolculardan Serhan Önet ile Abbas’ın doğum günü kutlaması görülmeye değerdi. Bir anda başlayan yumurta savaşında futbolcuların koşuşmaları ve şakaları oyun sahasına renk kattı.

Antrenman sahasına getirilen gösteri pastasını her iki futbolcu almaya çalışırken, diğer oyuncuların önceden tedarik ettiği yumurta ve unlar Serhan ve Abbas’ın kafalarında kırılmaya ve dökülmeye başlandı. Bir şenlik havasına dönen doğum günü kutlamasında birçok oyuncu yumurtalardan nasibini aldı.

Doğum günü kutlaması, takım arkadaşlarının ve teknik direktör Mehmet Bolkan ile Antrenör Celal Keleş’in her iki oyuncuyu öperek kutlaması ile sona erdi.

Akşam yemeğinde ise esas pasta mumlar yakılıp her iki futbolcunun üflemesi sonrası alkışlar eşliğinde kesilmesi ile birlikte yenerek kutlandı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 542 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler