1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. "Education First" Kuzey Kıbrıs’ta
Education First Kuzey Kıbrıs’ta

"Education First" Kuzey Kıbrıs’ta

Yurtdışı eğitiminin tüm detaylarının katılımcılarla paylaşılacağı seminerler dizisinde, Miami’de ücretsiz dil eğitimi, IPad Mini ve ücretsiz online İngilizce eğitimi kazanma şansı da katılımcıları bekliyor olacak.

A+A-

 

Uluslararası eğitimde dünya lideri EF Education First, Türkiye’nin en büyük dil eğitim semineri dizisini başlatıyor. Türkiye’nin 13 şehrinde aynı anda gerçekleştirecek eğitim seminerlerinin Kıbrıs ayağı, 21 Mart tarihinde saat 12:45’de Lavazza Cafe Lefkoşa Dereboyu’nda. 

Dünyanın 44 şehrinde 7 dilde eğitim veren, uluslararası eğitimde dünya lideri EF Education First, Türkiye’nin en büyük dil eğitim seminerlerini gerçekleştirmek üzere yola çıktı.  Bu seminerler sayesinde Dünyanın en popüler 44 şehrinde, 7 farklı dilde eğitim fırsatı ile kısa dönem ya da uzun dönem seçenekleri sunan EF, yurtdışında dili yaşayarak öğrenmek ve global bir geleceğin kapılarını açmak isteyenlerle buluşmayı amaçlarken, katılımcılar ise akıllarında olan her türlü soruyu uzmanlar ile birlikte cevaplama şansına sahip olacak. Üstelik katılımcılar Miami’de ücretsiz dil eğitimi, IPad Mini ve ücretsiz online İngilizce eğitimi kazanma şansı yakalayacaklar.


Dünya lideri EF’den Türkiye’nin en büyük seminerler dizisi

Geçtiğimiz yıl uluslararası eğitimde 50. Yılını kutlayan Education First, yurtdışı eğitiminde dünya liderliğini Türkiye’nin en büyük dil eğitim seminerlerini gerçekleştirerek kutluyor. 21 Mart tarihinde Türkiye’nin 13 şehrinde eşzamanlı olarak gerçekleşecek eğitim seminerleri ile 5000’in üstünde kişiye ulaşılması hedefleniyor.  Küresel ağında 14.000 çalışanla 20.000 öğretmen ve rehber görev yapan EF’in seminerler dizisinde ise yurtdışı eğitim deneyimi yaşamış isimler, eğitimciler ve uzmanlar konuk olacaklar.


Unutmayın: Global bir geleceğin kapısı EF

Son 50 yılda yurtdışı dil eğitiminde 15 milyondan fazla öğrenciyi ağırlayan EF Education First, 2 haftadan başlayan esnek uzunluktaki dil kurslarının yanı sıra, 6-9-11 ay süren akademik programlar ile dünyanın en prestijli üniversitelerindeki lisans ve yüksek lisans programlarına yüzde 100 yerleştirme garantisi sunuyor. İster kısa dönem, ister uzun dönem programlarımızdan birini seçerek; yurtdışında dili yaşayarak öğrenecek, global bir geleceğin kapılarını EF Education First ile açabileceksiniz.

21 Mart’ta gerçekleşecek eğitim dizisine kaydolmak için TIKLAYIN

 

Education First hakkında

1965’te İsveç’te kurulan EF Education First her yaş grubuna ve yetkinlik düzeyine uygun dil öğrenimi, eğitsel geziler, akademik dereceler ve kültürel değişim odaklı programlar sunuyor. Türkiye’de 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren EF; Berlin’den Pekin’e, Moskova’dan Mexico City’ye, Dubai’den Denver’a, 50’den fazla ülkede 400 ofis ve okulla hizmet veriyor. Dünyanın 41 şehrinde 7 dilde eğitim veren EF'in küresel ağında 14.000 çalışanla 20.000 öğretmen ve rehber görev yapıyor. EF; dil, kültür ve coğrafya sınırlarını aşma hedefiyle her yaş ve milliyetten insanların dünya vatandaşı olmasını sağlamayı sürdürüyor. Yurtdışı dil eğitiminde dünya lideri EF, bugüne kadar 15 milyondan fazla insanın yeni bir dil öğrenmesine, dünyayı keşfetmesine veya akademik derece edinmesine yardım etti. www.ef.com.tr

Bu haber toplam 1785 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler