1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. E-FATURA KAMPANYASININ İKİNCİ ÇEKİLİŞİ YAPILDI
E-FATURA KAMPANYASININ İKİNCİ ÇEKİLİŞİ YAPILDI

E-FATURA KAMPANYASININ İKİNCİ ÇEKİLİŞİ YAPILDI

Telsim faturaların E-Fatura ile almayı tercih eden Telsim aboneleri, kazanmaya devam ediyor.

A+A-

 

 

Telsim faturaların E-Fatura ile almayı tercih eden Telsim aboneleri, kazanmaya devam ediyor. Telsim’in Ortaköy’deki Merkez Ofisi’nde gerçekleştirilen törende, çekiliş sonucu kazanan abonelere, hediyelerini Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan takdim etti.

E-Fatura Kampanyası’na geçiş yapan Telsim aboneleri arasından yapılan çekiliş sonucunda, Hülya Kaptangil Cingöz Kamera, Gökhan Aktaş ve Can Çobanoğlu Wi-Fi Modem, Orçun Latifoğlu, Saffet Başpınarlı, Hurşit Ateş ve Ömür Özçelik Modem ve 5GB internet paketi kazandılar.

Yapılan çekilişte ayrıca, 20 kişi Hafta Sonu Bedava Konuşma ve 50 kişi de 10.000 her yöne SMS kazandılar. Üç ay sürecek olan kampanyanın son çekilişi Eylül ayında gerçekleşecek. E-Faturaya geçiş yapan Telsim aboneleri ayrıca, üç ayın sonunda yapılacak olan çekilişle, 1 adet çevre dostu Segway kazanma şansına da sahip olabilecekler.

Telsim aboneleri, telefonlarından *8484#’yi tuşlayarak ulaşacakları menüden, Telsim Shop’lara gelerek veya 4440542’yi arayarak, Telsim E-Fatura’ya geçiş yapabilir. E-Faturaya geçen her aboneye de, Telsim’den anında kullanıma açık 250 MB internet paketi hediye ediliyor. Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan, “Doğayı koruma bilincini arttırarak E-Fatura alışkanlığını tüm abonelerimize kazandırana dek, bu uygulama ve kampanyalarımıza devam edeceğiz” dedi. Pehlivan kampanyanın 2’inci ayında da abonelerine kazandırmaya devam ettiklerini ve sadece son 2 ayda e-mail ile fatura talep eden abone sayısının hızla arttığını ifade etti. Pehlivan bu abonelerin faturalarının 1 yıl boyunca basılmayarak ortaya çıkan geri kazanımlar ile bir çok ağacı kurtardıklarını belirtti. YD

 

Kazananlar abonelerin görüşleri;

 

Wi-Fi Modem Kazanan Gökhan Aktaş: “Herkesin bu duyarlılığı gösterip e-fatura kampanyasına katılmasını temenni ederim. Çevreye gösterdiği duyarlılıktan ve bu güzel hediyeden dolayı da Telsim’e çok teşekkür ederim” dedi.

 

Modem+ 5GB İnternet paketi kazanan abone Ömür Özçelik: ”Çevreye duyarlılığından dolayı Telsim’e çok teşekkür ederim, umarım tüm Telsim aboneleri bu kampanyaya geçiş yapıp doğanın korunmasına katkı sağlarlar”dedi.

 

Modem+ 5GB İnternet paketi kazanan abone Hurşit Ateş: “ Tüm Telsim abonelerinin bu güzel kampanyayı tercih etmelerini ve ormanlarımıza karşı daha duyarlı olmalarını diliyorum. Telsim’e çok teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 638 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler