1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DÜZKAYA OCAK'I GÖZÜNE KESTİRDİ
DÜZKAYA OCAKI GÖZÜNE KESTİRDİ

DÜZKAYA OCAK'I GÖZÜNE KESTİRDİ

Telsim Süper Lig’de deplasmanda Türk Ocağı ile karşılaşacak olan Düzkaya’da bu maçın hazırlıkları yoğun bir biçimde sürerken, Düzkaya Teknik Direktörü Mustafa Piro kendileri için çok önemli olan bir maça çıkacaklarını, kazanmaları Play- Out şa

A+A-

 

 

 

DURAL DÖNÜYOR... Düzkaya Teknik Direktörü Mustafa Piro Türk Ocağı maçını düşündüklerini, bu maçtan üç puan alıp yeniden çıkışa geçmek istediklerini ifade etti. Piro, geçtiğimiz hafta futbolu bıraktığını açıklayan Serdar ile olan sorunun çözüldüğünü ve hafta sonu Ocak maçında forma giyebileceğini belirtti

 

Çağın PLEVNE

 

Telsim Süper Lig’de deplasmanda Türk Ocağı ile karşılaşacak olan Düzkaya’da bu maçın hazırlıkları yoğun bir biçimde sürerken, Düzkaya Teknik Direktörü Mustafa Piro kendileri için çok önemli olan bir maça çıkacaklarını, kazanmaları Play- Out şansı yakalayacaklarına inandığını belirtti.

 

PİRO: “YENİDEN ÇIKIŞA GEÇMEK İSTİYORUZ”

Piro geçtiğimiz hafta oynanan Lapta karşılaşmasından beklemedikleri ve istemedikleri bir sonuçla sahadan yenik ayrıldıklarını, bunun için çok üzgün olduklarını söyledi. Piro, bu maçı unutmak zorunda olduklarını hafta sonunda karşılaşacakları Türk Ocağı maçını düşündüklerini, bu maçtan üç puan alıp yeniden çıkışa geçmek istediklerini ifade etti. Ligin ikinci devresine iyi bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken kırmızı beyazlıların son haftada aldıkları Lapta mağlubiyeti ile morallerin bozulduğunu belirtti. Hafta içinde yaşanan Serdar Dural konusuna da değinen Piro, sorunu çözmek için uğraştıklarını ve büyük ölçüde sorunun çözüldüğünün, bir aksilik olmazsa Serdar’ın hafta sonu oynanacak Türk Ocağı maçında takımdaki yerini alacağını söyledi. Piro maç konusunda rakip Türk Ocağı’nın da bu maçı kazanmak zorunda olduğunun bilinci içerisinde olduklarına değindi.

 

“LAPTA MAÇININ TELAFİSİ BU MAÇ”

Mustafa Piro, çok zor bir maçın kendilerini beklediğini, ancak bu maçı kazanabilecek kapasiteye sahip olduklarını vurguladı. Geçtiğimiz hafta kendi sahalarında Lapta’ya mağlup olarak önemli bir avantajı kaybettiklerini söyleyen Piro, Lapta maçını telafi etmek için Türk Ocağı’nı yenmek zorunda olduklarını, futbolcularının da bu maçın öneminin farkında olduklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 596 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler