1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DÜZKAYA İLERİYE DÖNÜK DÜŞÜNÜYOR
DÜZKAYA İLERİYE DÖNÜK DÜŞÜNÜYOR

DÜZKAYA İLERİYE DÖNÜK DÜŞÜNÜYOR

Telsim Süper Lig’de kötü bir gidişat içerisinde olan Düzkaya devre arasını bekliyor. Ligin ilk haftalarında yabancı oyuncularının haber vermeden adadan ayrılması, ardından da geçtiğimiz hafta Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut’un görevi bırakmas

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig’de kötü bir gidişat içerisinde olan Düzkaya devre arasını bekliyor. Ligin ilk haftalarında yabancı oyuncularının haber vermeden adadan ayrılması, ardından da geçtiğimiz hafta Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut’un görevi bırakması Çatalköy temsilcisinin sıkıntılarını bir hayli arttırdı. Geçtiğimiz hafta sonu Bostancı Bağcıl ile oynadıkları karşılaşma öncesi Kanal Sim’de yayınlanan Sim Futbol programı adına Haldun Oktay’a açıklamalarda bulunan Düzkaya başkanı Mehmet Hulusioğlu kulübün ileriye dönük planlarını açıkladı.

 

ANTRENÖR ARAYIŞLARI

 “Ahmet hocanın görevi bırakması bizim için sürpriz oldu. Beklemediğimiz bir gelişmeydi bu. Hafta içerisinde takımın başına yeni bir antrenör getirmeyi planlıyoruz” diye başlayan Hulusioğlu “Takımın bu durumda olması Ahmet hocadan kaynaklanmadı. Ahmet hocanın pek yapabileceği bir şey yoktu. Umarım ilk devrenin son maçlarına kadar iyi neticeler alırız” diye konuştu.  

 

“MACERA ARAMAYA GEREK YOK”

“Macera aramaya gerek yok, inşallah play out’a kalırız” diyerek takımın hedefini belirten Hulusioğlu “Takıma yeni bir teknik adam getirme konusunda çalışmalara başladık. Devre arası üç yabancı futbolcu takviyesi mutlaka yapacağız. Büyük ihtimal bunlar daha önce takımımızın formasını giyen futbolcular. Başarabilirsek onları getireceğiz ve ümit ettiğim Düzkaya’yı ligde bırakacağız” dedi

 

“YAP İŞLET DEVRET MODELİ DÜKKANLAR, DEVRET AŞAMASINA GELDİ”

İleriye dönük planlardan da bahseden Mehmet Hulusioğlu “Elimizde bulunan yap işlet devret modeli kiralanan dükkânlarımız, devret aşamasına geliyor bu ay itibari ile. Oradan gelecek kiralar, belediyenin katkıları ve diğer gelirlerle bu işi rahatlıkla götürebileceğimize inanıyorum. Kulübün maddi olarak şu anda herhangi bir sıkıntısı yok ancak hem şansızlıklar hem de tercihlerden yana yanıldık. İkinci devre itibarı ile bu şansızlıkları kırarak ve tercihleri daha iyi yönde yaparak başarıyı getireceğiz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 899 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler