1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Düzkaya çehre değiştiriyor'
Düzkaya çehre değiştiriyor

'Düzkaya çehre değiştiriyor'

Geçtiğimiz sezon Birinci Lig’de Play-out sonrası ligde kalan Düzkaya bu yıl işi daha sıkı tutuyor. Bu bağlamda çalışmalarına erken başlayan kırmızı-beyazlarda teknik direktör Ahmet Dedekorkut, takımın adeta çehresini değiştirecek transferlerle uğr

A+A-

 

 

 

Düzkaya Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut;

 

“Düzkaya çehre değiştiriyor”

 

·        “Amacım koşan, mücadele eden ve oyun disiplinden kopmayan bir takım yaratmaktır. Lig başlayana kadar böyle bir takım yaratacağız”

 

·        Düzkaya 4 Ağustos Perşembe günü Ozanköy’de  Ozanköy ile, 6 Ağustos Cumartesi günü MTG ile kendi sahalarında iki hazırlık maçı yapacak

 

Geçtiğimiz sezon Birinci Lig’de Play-out sonrası ligde kalan Düzkaya bu yıl işi daha sıkı tutuyor.

Bu bağlamda çalışmalarına erken başlayan kırmızı-beyazlarda teknik direktör Ahmet Dedekorkut, takımın adeta çehresini değiştirecek transferlerle uğraşıyor.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN Spor Servisi’nin sorularını yanıtlayan Dedekorkut, haftada altı gün çok güzel bir zemini olan kendi tesislerinde çalıştıklarını ve bu çalışma temposunun ligin başlamasına bir hafta öncesine kadar devam edeceğini belirtti.

 

YENİ BİR TAKIM KURDUK

Ahmet Dedekorkut, bu sezon adeta yeni bir takım kurduklarını yinelerken,  en az beş altı farklı futbolcu ile çalıştıklarını ve bir anlamda Düzkaya’nın farklı bir çehre ile lige başlayacağını iddia etti.

Dedekorkut, amaçlarının koşan, mücadele eden ve oyun disiplinden kopmayan bir takım yaratmak olduğunu ve lig başlayana kadar böyle bir takım yaratacaklarına olan inancını dile getirdi.

 

NİJERYA VE GANA

Kadroyu hemen hemen tamamladıklarını, son olarak Çanakkale’nin deneyimli  kalecisi Devrim ile anlaştıklarını ifade eden Ddekorkut, yabancılar konusunda ise, önümüzdeki Pazartesi iki tane Nijerya bir de Gana’lı olmak üzere üç yabancı futbolcuyu denemeye alacaklarını, Türkiye kökenli  bir veya iki tane de futbolcu getireceklerini açıkladı.

 

HAZIRLIK MAÇLARI

Bu transferlerden Nijerya ve Gana’dan olanlar santrfor mevkisi için, Türkiye’den geleceklerin ise, orta saha futbolcuları olacaklarının altını çizen Dedekorkut, bu futbolcuları denemek amacıyla 4 Ağustos Perşembe günü Ozanköy’de  Ozanköy ile, 6 Ağustos Cumartesi günü MTG ile kendi sahalarında iki hazırlık maçı yapacaklarını,  Ağustos sonu veya Eylül başında Türkiye’de bir kamp düşündüklerini vurguladı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 554 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler