1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DUYUŞLAR
DUYUŞLAR

DUYUŞLAR

S.C.U.M, YUNDI, EMELI SENDE, LAURA PAUSINI ve GYM CLASS HEROES’ ten en yeni albümler ve habeleri kaçırmayın! Değerli müzik dostları, bir hafta daha sizlerle birlikteyim ve batıdaki güzel gelişmelerden söz etmek istiyorum. Başlıktan da anlaşılaca

A+A-

 

 

S.C.U.M, YUNDI, EMELI SENDE, LAURA PAUSINI ve GYM CLASS HEROES’ ten en yeni albümler ve habeleri kaçırmayın!

 

Değerli müzik dostları, bir hafta daha sizlerle birlikteyim ve batıdaki güzel gelişmelerden söz etmek istiyorum. Başlıktan da anlaşılacağı gibi gündemde önemli ve ünlü isimler yanında Yepyeni albümler de var. Unutmadan, albüm alırken orjinal olmasına dikkat edelim ve kaçak yollarla çoğaltılan albümleri satın almayalım. Şimdi bakalım müzik dünyasında neler oluyor;

Kayıtsız kalmayın! S.C.U.M  2008 de bir araya gelen grup, en son albümleri Again Into Eyes’ı geçtiğimiz yıl yayımladı. Grup, albümde Whitechapel şarkılarının ütopya ezgileri, Mellotron (bir çeşit elektronik keyboard) ve koro eşliği ile hayranlarına beklemedikleri bir deneyim yaratarak, çok şaşırtmıştı! Son albümleri Again Into Eyes’da İngiltere ve dünyanın efsanevi yapımcısı ve davulcusu; Jim Sclavunos ile çalışan S.C.U.M son günlerin en dikkat çekici albümlerinden birine imza atmış oldu.. YUNDI’den farklı bir tarz; THE RED PIANO Piyano ile alakalı olarak istediği her şeyi elde ediyormuş gibi gözüken Yundi, sert ve kimi zaman ipeksi, soft tarzıyla heyecan verici pianismi bir üst seviyeye taşıyor! Washington Postun adına bu sözleri söylediği yakışıklı ve karizmatik Çinli rock piyanisti ilk albümünü yayımladı. Albümünün ismini The Red Piano olarak belirleyen Yundi, kırmızı rengin Çinin geleneksel rengi olduğunu, aynı zamanda da ülkesine karşı sevgisini anlatan bir renk olarak bu rengi albüm adı olarak seçtiğini ve bunun anlamının onun için çok büyük olduğunu açıklıyor. The Red Piano, Çinin orkestra repertuarı anlamında en iyi kabul edilen işlerinden biri.. Bu yüzden Yundi bunu dünyaya tanıtmak için büyük bir heyecan yaşıyor! Piyano ve orkestra severler bu albümü kaçırmamanızı öneririz! 

EMELI SANDE ve yeni albümü “OUR VERSION OF EVENTS”

İskoçyalı şarkıcı ve söz yazarı Emeli Sandé, genç yaşta büyük başarıya sahip olmuş, 'özel'
sanatçılarımızdan. "Heaven" albümünü daha yayımlamadan büyük yankılar yaratan Emeli, Brit ödülleri gibi önemli bir yarışmaya bu kadar genç yaşta ismini altın harflerle yazarak başarısının altını çizmiş oldu! Daha müzik hayatının başında yürümeye çalışan bir bebek iken bu kadar önemli adımlar atan ve dünyanın her yerinden önemli bir hayran kitlesine sahip Emeli Sandé, yeni albümü Our Version Of Events ile karşımızda!
LAURA PAUSINI – INEDITO Laura Pausini iki yıllık aradan sonra, onbirinci albümü ile müzik dünyasına hızlı bir dönüş yaptı! Ülkemizde de merakla beklenen yeni albüm Inedito şimdi raflarda! Dört Grammy Ödüllü sanatçı Laura Pausini, yepyeni 14 şarkısını Ineditoda Londra Royal Filarmoni Orkestrası da dahil olmak üzere,beş ayrı uluslararası orkestra ile beraber kaydetti. İlk singleı Bienvenido ile albüm henüz çıkmadan dikkat çeken Laura Pausini, muhteşem bir albümle daha karşınızda!

GYM CLASS HEROES - Yeni albümleri "Papercut Chronicals II" ile yeniden bizlerle!

Gym Class Heroes 2005te Papercut Chronicles ile adını duyurdu. Bu albümden çıkan Cupid's Chokehold/Breakfast in America ile rekor kıran ve Top 40 listelerinde 1 numara olan grup, hip-hopa yeni bir soluk kattı; canlı enstrümanlar, espritüel sözler, rapin karanlığını aydınlatan melodiler Gym Class Heroes o günden beri pop müziğin en heyecan verici gruplarından biri! Şimdi beşinci albümleri ile karşımıza çıkacak olan grup, yeni albümlerine Papercut Chronicles II adını verdi. İlk albümlerindeki saflık ve başarının üzerine aradaki dört albümün deneyimini de ekleyen grup, hayranlarından en büyük desteği ve cesareti aldıklarını söylüyor. 
Batıdan müzik haberleri şimdilik bu kadar dostlar. Müziksiz kalmayın, korsan CD ve DVD satın almayın. Hoşçakalın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 753 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler