1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DUYGULANDIRAN FOTOĞRAF!
DUYGULANDIRAN FOTOĞRAF!

DUYGULANDIRAN FOTOĞRAF!

Meme kanseri olan ve kemoterapi tedavisi gören eşi Güzin Aşık’ın tedavi nedeniyle saçlarının dökülmesi üzerine Semavi Aşık da eşiyle birlikte saçlarını kazıttı. Neşeli tavırları ve hayata pozitif bakan yürekleri ile tanınan bu iki insanın fotoğrafın

A+A-

 

 

 

 

Meme kanseri olan ve kemoterapi tedavisi gören eşi Güzin Aşık’ın tedavi nedeniyle saçlarının dökülmesi üzerine Semavi Aşık da eşiyle birlikte saçlarını kazıttı. Neşeli tavırları ve hayata pozitif bakan yürekleri ile tanınan bu iki insanın fotoğrafının internetteki paylaşım sitesine yansıması, görenleri duygulandırdı

 

 

Lefkoşa’nın tanınmış iş insanlarından ve eski Lefkoşa Belediye Meclisi üyesi Semavi Aşık, dün çok önemli bir jeste imza attı.

Meme kanseri olan ve kemoterapi tedavisi gören eşi Güzin Aşık’ın tedavi nedeniyle saçlarının dökülmesi üzerine Semavi Aşık da eşiyle birlikte saçlarını kazıttı. Neşeli tavırları ve hayata pozitif bakan yürekleri ile tanının bu iki insanın fotoğrafının internetteki paylaşım sitesine yansıması görenleri duygulandırdı.

Bugün ikinci dönem kemoterapi tedavisine başlayacak olan Güzin Aşık’ın moralinin yerinde olduğu öğrenilirken, Aşık ailesindeki sıcak aile bağlarının hastalığın tedavisinde etkili olduğu kaydedildi.

Eşi ile birlikte saçlarını kesen Semavi Aşık, bu fotoğrafı internette paylaştı ve altına şu satırları yazdı:

“Acaba hangimiz???
İkimiz de...
İkimiz de mutluyuz...
İkimiz de umutluyuz...
İkimiz de birbirimizi çok seviyoruz...
İkimiz de çocuklarımızı çok seviyoruz...
İkimiz de torunlarımızı çok seviyoruz...
İkimiz de arkadaşlarımızı, dostlarımızı ve akrabalarımızı çok seviyoruz...
İkimiz de bu resme bakan herkesi çok seviyoruz...”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2328 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler