1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DÜNYANIN EN GÜZEL HEDİYESİ…
DÜNYANIN EN GÜZEL HEDİYESİ…

DÜNYANIN EN GÜZEL HEDİYESİ…

13 Mayıs Anneler Günü'nde Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde üç anne en güzel hediyesini aldı.

A+A-

 

13 Mayıs Anneler Günü'nde Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde üç anne en güzel hediyesini aldı.

 

 

 

 

Didem MENTEŞ

 

Yaşadıkları mutluluğu anlatamıyorlar… 13 Mayıs Anneler Günü'nde Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde doğum yapan anneler, Anneler Günü'nde en güzel hediyeyi aldıklarını ifade etti.

Anneler Günü'nde çocuk sahibi olan şanslı anneler, bebeklerinin kendilerine bu özel günde hediye edildiğini söyledi. Büyük umutla bekledikleri bebeklerini böylesi güzel bir günde doğuran anneler, mutluluklarını YENİDÜZEN ile paylaştı.

 

KÜÇÜK ‘TUANA’ MUTLULUĞU

Hastanede ilk doğumu yapan anne Emine Binici, bebeğinin aldığı en güzel hediye olduğunu ifade ederek, üçüncü çocuğunu kucağına aldığını söyledi. Eşi Erhan Binci ile küçük kızları Tuana’yı büyük hayranlıkla seyreden Emine Binici, "Bir hafta sancı çektim, hastaneye gittim geldim. En sonunda bugün doğdu. Bebeğimin bugün doğması benim için büyük mutluluk. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun" şeklinde konuştu.

 

ANNELER GÜNÜNDE İLK BEBEĞİNE KAVUŞTU

Anneler Günü'nde çocuk sahibi olan bir başka anne Suzan Öztürk ise ilk bebeği olan Elisa’yı kucağına almanın büyük sevincini yaşadı. Normal doğum yapan anne, 3 kilo 950 gram ağırlığında sağlıklı bir bebek dünyaya getirdiği için şanslı olduğunu söyledi. Baba Kadir Öztürk’ün büyük sevinç yaşadığını, anneanne Aliye Albay’ın da ilk kız torununa kavuştuğunu anlatan Suzan Öztürk, "Bebeğim benim için güzel bir hediye oldu. Anneler gününde bebeğimi dünyaya getirmek çok güzel bir duygu. Doğumdan sonra kucağıma verdiklerinde inanamadım. Bugün anne olmak çok sevindirici ve bugün anne olduğum için şanslıyım" ifadelerini kullandı.

Hastanede bir de sezaryen doğum ile bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Anne biraz zorlu doğum yaptığı için kendisiyle konuşma fırsatımız olmadı. Anneler Günü'nde çocuk sahibi olan annelerin sevinçleri gözlerinden okunurken, şanslı anneler, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 823 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler