1. HABERLER

  2. Dünya Şampiyonası tamamladı
Dünya Şampiyonası tamamladı

Dünya Şampiyonası tamamladı

International Sporting Kickbox Association (ISKA) tarafından Portekiz’in Portimao kentinde düzenlenen “Kickboks Dünya Şampiyonası” nda sporcularımız toplam 14 madalyanın sahibi oldular.

A+A-

Danimarka, İran, Yunanistan, İngiltere, İtalya, Almanya, KKTC, İskoçya, Jamaika, Portekiz, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, İrlanda, Cape Verde ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere toplam 16 ülkenin mücadele ettiği şampiyonada sporcularımız Full Contact, K-1 Light Contact, Semi Contact ve Light Contact disiplinlerinde mücadele ettiler.

Partimao Arena’da gerçekleştirilen ve 3 gün süren şampiyonanın sonunda sporcularımız toplam 14 madalyanın sahibi olarak büyük başarı elde ettiler.

Full Contact’ta mücadele eden sporcumuz Çağan Demirkıran 3. Olurken, K-1 Light Contact’da Çağan Demirkıran ile Cemal Kayım 2’nci, Merve Rahat ve Emre Serin 3’üncü oldular. Semi Contact’da mücadele eden sporcularımızdan Erdem Akkaya 2’nci olurken, Emre Serin,  Serhat Cenk Toktay, Mehmet Çınar ve Hakan Çil 3’üncü olup madalya almaya hak kazanan sporcularımız oldular. Light Contact’da ise Serhat Cenk Toktay ile Erdem Akkaya 2’nci, Ahmet Şafak, Mehmet Çınar ve Hakan Çil ise 3’üncü olma başarısı gösterdiler.

 

Bu haber toplam 835 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler