1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DUMLUPINAR’DA SAKATLIKLAR CAN SIKTI
DUMLUPINAR’DA SAKATLIKLAR CAN SIKTI

DUMLUPINAR’DA SAKATLIKLAR CAN SIKTI

Telsim Birinci Lig’de alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Mağusa’nın sarı kırmızılı ekibi sakat ve cezalı futbolcularının artmasıyla kadro kurmakta ciddi sıkıntı içine girdi. Geçtiğimiz pazar günü oynanan Serdarlı maçının son bölümlerinde

A+A-

 

 

Rıdvan’ın sakatlığına Mustafa Ergazi’nin de eklenmesiyle takımın hücum gücünde ciddi bir sıkıntı yaşanıyor

 

Kaya Emiroğlu

 

Telsim Birinci Lig’de alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Mağusa’nın sarı kırmızılı ekibi sakat ve cezalı futbolcularının artmasıyla kadro kurmakta ciddi sıkıntı içine girdi. Geçtiğimiz pazar günü oynanan Serdarlı maçının son bölümlerinde dizinden sakatlanan Rıdvan ve üst adalesinden sakatlanan Mustafa Ergazi’nin haftasonunda oynanacak Esentepe deplasman maçında yer alamayacağı öğrenildi.

 

RIDVAN’IN SAKATLIĞI CİDDİ, ERAY CEZALI

 

Önceki gün MR’ı çekilen Rıdvan’ın diz iç yan bağlarında esneme tespit edilirken, ikinci devreye yetişip yetişemeyeceğinin henüz net olmadığı belirtildi. Rıdvan gibi bir başka forvet oyuncusu olan Mustafa Ergazi’nin de üst adalesinde yırtık tespit edildiği ve bu oyuncunun da birkaç hafta futboldan uzak kalacağı ifade edildi. Savunmanın önemli ismi Eray’ın dört sarı kartlı olması ve izinli olarak İtalya’ya giden Zeki’nin de hafta sonunda takımda yer alamayacak olması zaten kadro sıkıntısı çeken Dumlupınar’da moralleri iyice bozdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 878 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler