1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DUMLUPINAR GÜNEŞOĞLU’YLA DEVAM EDECEK
DUMLUPINAR GÜNEŞOĞLU’YLA DEVAM EDECEK

DUMLUPINAR GÜNEŞOĞLU’YLA DEVAM EDECEK

Dumlupınar Türk Spor Kulübü olağan genel kurulunu önceki gün kulüp lokalinde yaklaşık 20 dolayında üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Divan başkanlığını her zamanki gibi Raif Şerifoğlu’nun üstlendiği divan heyetinde sekreterlik görevini eski futbo

A+A-

 

 

 

“Futbolda hedefimiz Süper Lig” diyen başkan Güneş Güneşoğlu, camiadan daha fazla destek istedi

 

Kaya EMİROĞLU

 

Dumlupınar Türk Spor Kulübü olağan genel kurulunu önceki gün kulüp lokalinde yaklaşık 20 dolayında üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Divan başkanlığını her zamanki gibi Raif Şerifoğlu’nun üstlendiği divan heyetinde sekreterlik görevini eski futbolcu ve yönetici Ersoy Özbilgen yaptı. Saygı duruşunun ardından mali ve faaliyet raporları okunup aklandı.

 

TEK ADAY GÜNEŞOĞLU

 

Daha sonra ise başkanlık seçimi maddesi gerçekleştirildi. Başkanlık için tek aday iki yıldır bu görevi yürüten İsmail Güneş Güneşoğlu oldu. Üyelerin yeniden onayını alan Güneşoğlu üyelere teşekkür ettikten sonra bir konuşma yaptı. Güneşoğlu, geçen iki sezonda yaşadıkları özellikle maddi sorunları dile getirdi. Hiçbir problemleri olmamasına karşın Gazimağusa Belediyesi’nin maddi katkısının durdurulmasıyla bir anda eksiye düşerek sezona başlamak zorunda kaldıklarına işaret eden Güneşoğlu, buna karşılık futbol takımlarının play-off oynadığını hatırlattı. Geçen sezonun kötü geçtiğini belirten Güneşoğlu, camia olarak yerlerinin Süper Lig olduğunu vurguladı. Bu hedef doğrultusunda bu sezona başlayacaklarının altını çizen Güneşoğlu, yeni üyelerin katılımıyla yönetim kurulunu daha güçlendireceklerini ifade etti. Güneşoğlu, eski yöneticilerin biraraya gelerek ve kendileriyle birlikte kaynaşarak destek vermelerini de talep etti.

 

STAT KONUSU VE ÖZKAYNAKLAR

 

Stat konusuna da değinen Güneşoğlu şunları söyledi:

“ Canbulat Stadı konusunda yaşadığımız sıkıntılar var. Ancak Spor Bakanımızın Dr. Küçük Stadı ziyaretinde stadın kulübümüzün kullanımına verilmesiyle görüşmeler yaptık. Bugünlerde de kendisini ziyaret edeceğiz. Dr. Fazıl Küçük Stadı’nın kulübümüzün kullanımına verilmesini istiyoruz. Aynı zamanda aynı yerde antrenman sahası da yapılacaktır.”

Özkaynaklarla ilgili çalışmaları da dile getiren Güneşoğlu, Futbol Akademisi’nin kuruluşunu gerçekleştirmenin yanı sıra şu ana kadar 175 çocuğa futbol oynama imkanı sağladıklarını ve ilginin devam ettiğini belirtti. Çocukların ve gençlerin zararlı alışkanlıklardan uzak kalması için bu tür çalışmaların devam edeceğini vurgulayan Güneşoğlu, futbol dalı dışında hentbol ve bayan voleybolda da önümüzdeki sezon faaliyet göstereceklerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 490 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler