1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DTB'DE HAREKAT BAŞLIYOR
DTBDE HAREKAT BAŞLIYOR

DTB'DE HAREKAT BAŞLIYOR

2011-2012 futbol sezonu kupa şampiyonu Doğan Türk Birliği (DTB) Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu ile açık açık konuştuk. Piskobulu, Pazartesi günü yönetim kurulu ile yapacağı görev bölümünden sonra kulüple ilgili çalışmalara başlayacağını belitti. ̶

A+A-

 

 

 2011-2012 futbol sezonu kupa şampiyonu Doğan Türk Birliği Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu yönetimde Pazartesi günü yapılacak görev dağılımından sonra transfer çalışmalarına başlayacaklarını söyledi

 

DTB Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu, “Ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı bilen bir kulübüz” dedi ve “Öyle uçuk rakamlarla takıma transfer yapmayı düşünmüyoruz” açıklamasında bulundu. Piskobulu “Hiçbir futbolcumuzu verme düşüncesinde değiliz” diye konuştu

 

Hüseyin KIRAL

 

2011-2012 futbol sezonu kupa şampiyonu Doğan Türk Birliği (DTB) Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu ile açık açık konuştuk.

Piskobulu, Pazartesi günü yönetim kurulu ile yapacağı görev bölümünden sonra kulüple ilgili çalışmalara başlayacağını belitti.

 

“BÜTÇEMİZİN DIŞINA ÇIKMAYIZ”

Doğan Türk Birliği (DTB) Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu, kulüp olarak bütçelerinin belli olduğunu ve bu bütçenin dışında hareket etmeyeceklerinin altını çizerken, “Erdinç Börekçi’yi almak istiyoruz ama istenen rakam bize göre değil” dedi ve “biz kulüp olarak her zaman ayağımızı yorganımıza göre uzatırız” açıklamasında bulundu.

Piskobulu, “Transfer komitesi Pazartesi yapılacak olan yönetimdeki görev dağılımından sonra belli olacak. Bu nedenle şu ana kadar resmen hiçbir futbolcuya talip olmadık, bizlerde hiçbir kulüp şu veya bu oyuncu için resmi bir başvuru yapılmış değil” diye konuştu.

 

“NE SALİH, NE DE BAŞKA BİR FUTBOLCUMUZ SATILIK DEĞİL”

Doğan Türk Birliği (DTB) Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu ile yaptığımız görüşmede, geçtiğimiz sezon ara transferde Mağusa Türk Gücü’ne kiralık olarak giden ve şu anda DTB’nin lisanslı futbolcusu olan Salih Güvensoy’un, geçtiğimiz sezon yanlış bir anlaşma sonucu ayrıldığını vurguladı. Bu yanlış anlaşmanın şu an giderildiğini ve Salih’i her ne sebeple olursa olsun DTB’de oynamasını arzuladığını belirtti.

Piskobulu, “Pazartesinden sonra futbolcularla görüşeceğiz, teknik heyetle görüşeceğiz ve ona göre adımlarımızı atacağız” dedi.

 

MORİS TAMAM

DTB Başkanı Piskobulu, Tatlısu’nun başarılı yabancı futbolcusu Morris ile görüştüğünü ve bu futbolcunun DTB forması giyebileceğinin uzak olmadığının altını çizerken, “her şey Pazartesi gününden sonra daha net olacak” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 568 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler