1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DTB'DE AYRILIK SİNYALLERİ
DTBDE AYRILIK SİNYALLERİ

DTB'DE AYRILIK SİNYALLERİ

Doğan Türk Birliği’nde kupa şampiyonluk coşkusu devam ederken, başkan Murat Girgen ayrılık sinyalleri verdi GİRGEN: “HASRET BİTTİ AMA AYRILIYORUM” Sarı-lacivertlilerde son iki yılda başkanlık görevini yürüten Murat Girgen, kupayı

A+A-

 

 

Doğan Türk Birliği’nde kupa şampiyonluk coşkusu devam ederken, başkan Murat Girgen ayrılık sinyalleri verdi

 

GİRGEN: “HASRET BİTTİ AMA AYRILIYORUM”

 

Sarı-lacivertlilerde son iki yılda başkanlık görevini yürüten Murat Girgen, kupayı alarak 34 yıllık hasreti sonlandırdıkları için mutlu olduğu dile getirirken, kulüp içerisinde yaşanılan görüş ayrılığı nedeni ile de görevi bırakma kararı aldığını açıkladı

 

Necmi BELGE

 

Sezonun son kupası olan Daikin Federasyon Kupası’nı, Küçük Kaymaklı’yı penaltı atışları sonunda 6-4 yenerek kazanan Doğan Türk Birliği’nde sevinç yaşanırken,  son iki yıldır sarı-lacivertlilerde başkanlık görevini yürüten Murat Girgen, YENİDÜZEN’e yaptığı şok açıklamada, başkanlıktan ayrılacağını söyledi.

34 yıldır Federasyon Kupası’na hasret olduklarını dile getiren Girgen, Telsim Süper Ligi’nde şampiyonluktan koptuktan sonra sezon ortasında hedeflerini kupa olarak belirlediklerini vurguladı. Girgen, DTB’deki iki yıllık görev süresini tamamlamış olduğunu ve bu son sezonunda böyle bir kupayı almanın ayrı bir mutluluk olduğunu ifade etti.

Federasyon Kupası’nı alacaklarına inandıklarını, zaten tek hedeflerinin bu olduğunu vurgulayan Girgen, camia olarak kupaya kilitlendiklerini söyledi.  Girne, bu kupayı, camiaya ve herkese armağan ettiklerini belirtti.

 

AYRILMA NEDENİ GÖRÜŞ AYRILIĞI

 

Girgen, Doğan Türk Birliği camiasına yeteri kadar hizmet ettiğine inandığını ancak, seneye görevde olmayacağını ve görevi bırakacağını açıkladı.

Girgen, başkanlıktan ayrılmasına neden olarak içinde bulunduğu durum itibarıyla artık bu görevi götüremeyeceğine inandığını ileri sürdü. Murat Girgen kendi söylemiyle, kulüp içerisindeki belli başlı arkadaşlarla görüş ayrılıkları olduğunu ve bu sebeple başkanlık görevini noktalayacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 933 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler