1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DRİFTÇİLER ZET KARTİNG PARKURUNDA YARIŞACAK
DRİFTÇİLER ZET KARTİNG PARKURUNDA YARIŞACAK

DRİFTÇİLER ZET KARTİNG PARKURUNDA YARIŞACAK

Zet Karting Kulübü ile Speed in Cyprus organizasyonu tarafınan düzenlenen ve ana sponsorluğunu Shark Energy Drink’in üstlendiği “1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali” start alıyor. Pazar günü Zet Karting tesislerin

A+A-

 

 

 

 

1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali Pazar günü start alıyor. Festivale Dünyaca ünlü Drift yarışçısı D-MAC da katılıyor. Organizasyon ile ilgili olarak dün Zet Karting tesislerinde bir basın toplantısı gerçekleştirildi

 

Necmi Belge

 

Zet  Karting Kulübü ile Speed in Cyprus organizasyonu tarafınan düzenlenen ve ana sponsorluğunu Shark Energy Drink’in üstlendiği “1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali” start alıyor.

Pazar günü Zet Karting tesislerinde hem drift, hem de motorsporları festivali şeklinde yapılacak olan organizasyon ile ilgili olarak dün, Zet Karting tesislerinde bir basın toplantısı düzenlendi.

Basın toplantısına, Zet Karting Direktörü Murat Muslu, Drift Festivali’nin ana sponsoru Shark Energy Drink Müdürü Şevkat Sıtkı ile organizasyonu üstlenen Speed in Cyprus sorumlusu Engin Özişlek katıldı.

Sırasıyla konuşan Murat  Muslu, Şevkat Sıtkı ve Engin Özişlek, KKTC’de ilk kez düzenlenecek olan 1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali ile ilgili olarak bilgi verdi.

 

4 AYAK OLARAK YAPILACAK

2012 sezonu boyunca 20 Mayıs, 15 Temmuz, 23 Eylül ile 04 Kasım tarihleri arasında dört ayak olarak yapılacak  1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali’nde yarışçılar KKTC’nin en iyi yarıçıları olmak için gaza basacaklar.

1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali’ne Kbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği, Kıbrıs Off Road Derneği, Cyprus Honda Club modifiye araçlarıyla katılırken, Macila Autos, Artesa Group, Renault Özok ile Daksi Autos katkı koyacak.

 

D-MAC SÜRPRİZİ

Dünyanın en büyük ve en çok ilgi çeken Drift organizasyonu olan Formula Drift’te Falken takımının resmi sürücüsü olan D-MAC sürpriz bir şekilde 1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali show sürüşü yapacak.

 

CAPİTAL RADİO VE SPİN EVENT SAHNEDE

“1’inci Shark Drift King 2012 & Motorsport Festivali” medya sponsoru olan Capital Radio ve eğlece sektöründe önemli bir yeri oan Spin Event DJ’leri Barisso, Privilge ve dansçı Pit kızları gün boyunca yarışseverlere canlı performans ile neşeli saatler yaşatacaklar.

 

1’İNCİ SHARK DRİFT KİNG 2012 & MOTORSPORT FESTİVALİ PROGRAMI

Saat 11:00 Kapı açılışı ve Otoshov araçlarının pisteki yerlerini almaları

11.30-12.30: Pro Drift katagori son hazırlık antremanı ve mazaretli kayıtlar

14.00: Motor Showlar

14.30: Klasik Otomobiller geçişi

15.00: Subaru Club geçişi

15.30: Off Road araçları Drift Show

16.00: Pro Drift 2.Ayak start

18.00: D-Mac show sürüşü

18.15: Drift Show

19.00: Ödül töreni

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 889 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler