1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DP 'PETROL'E KARŞI PİKNİK DÜZENLİYOR
DP PETROLE KARŞI PİKNİK DÜZENLİYOR

DP 'PETROL'E KARŞI PİKNİK DÜZENLİYOR

Demokrat Parti, Yedikonuk bölgesinde yapılması planlanan petrol dolum tesisine karşı bu Pazar piknik düzenliyor

A+A-

 

 

Demokrat Parti, Yedikonuk bölgesinde yapılması planlanan petrol dolum tesisine karşı bu Pazar piknik düzenliyor

 

DP’den konu ile ilgili açıklamanın tam metni şöyle;

 

 

Demokrat Parti, Yedikonuk’ta yapılması planlanan petrol dolum tesisine karşı olduğunu konunun ilk gündeme geldiği günden itibaren belirtmişti.

 

Kamuoyunun yoğun tepkisine rağmen UBP hükümeti bu konuda inatla bildiğini okumakta ve halk iradesini hiçe saymaktadır. Biz, Demokrat Partililer olarak geleceğimize, doğamıza ve topraklarımıza sahip çıkma adına 1 Nisan 2012 tarihinde pazar günü saat 12:00’de Yedikonuk bölgesinde yapılması tasarlanan petrol dolum tesisi alanında piknik düzenleyerek bu güzelim doğamızın katledilmesine bir kez daha DUR diyeceğiz.

 

Partimiz, ülkemizde turizmin geliştirilmesi ve çevreye zarar vermeden, ondan yararlanma yöntemlerinin geliştirilmesi ve yerli halkın kültürünü yaşatması ve çevre dostu turizm faaliyetlerinden yararlanmaları için projeler üretmektedir.

 

Hedef, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre sağlamaktır. Geleceğimiz turizmdedir. Çevremizi ve doğamızı korumak hepimizin görevidir.

 

Halkımızı ve Partililerimizi 1 Nisan, 2012 Pazar günü saat 12:00’de Yedikonuk’ta petrol dolum tesisine bir kez daha HAYIR demek için dolum tesisinin yapılacağı alanda gerçekleştireceğimiz pikniğe davet ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 648 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler