1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DP GÜZELYURT'TA ŞANLIDAĞ DEDİ
DP GÜZELYURTTA ŞANLIDAĞ DEDİ

DP GÜZELYURT'TA ŞANLIDAĞ DEDİ

Demokrat Parti (DP) Güzelyurt İlçe Başkanlığı’na tek aday olan Erdoğan Şanlıdağ seçildi.

A+A-

 

 

Demokrat Parti (DP) Güzelyurt İlçe Başkanlığı’na tek aday olan Erdoğan Şanlıdağ seçildi.

Parti basın bürosundan verilen bilgiye göre, DP Güzelyurt İlçe Binası’nda dün akşam gerçekleşen kongreye, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş ve eşinin yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı, Kadın Kolları Başkanı, bazı ilçe başkanları, bazı parti yetkilileri ve çok sayıda partili katıldı.

GÜZELYURT İLÇE BAŞKANI ERDOĞAN ŞANLIDAĞ

Kongrede DP Güzelyurt İlçe Başkanlığı’na oybirliğiyle tek aday olan Erdoğan Şanlıdağ, İlçe Yönetim Kurulu’na ise Hüseyin Öztoprak, Cemal Seyitler, İbrahim Erşahin, Günfer Güran, Kader Karlık, Kemal Ervan, Muzaffer Selden, Berkal Cümbezli ve Zafer İneci oybirliğiyle seçildi.

PARTİ MECLİSİ ADAYLARI

Ardından parti meclisi üye adaylarının seçimine geçildi.

DP Güzelyurt Parti Meclisi üye adaylıklarına ise; Ali Seyhun, Erkan Kaya, Adem K. Andaç, Kubilay Sepetçioğlu, Hüseyin Öztoprak, Cevdet Aktepe ve Ahmet Alasya oybirliğiyle seçildi.

İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI AYGÜL SELDEN

Güzelyurt İlçesi Kadın Kolları Başkanlığı’na Aygül Selden oybirliğiyle seçilirken, İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu’na ise Ayşe Görsay, Selma Neşe, Şaziye Arkın, Pembe Güran, Suna Serçin, Sevda Ünsal, Ufuk Şahinler, Selma Zurnacı, Benal Ilık, Mayizer Keskiner oybirliğiyle seçildi.

Seçimlerin ardından DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, seçilenleri tek tek tebrik etti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 886 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler