1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. DP adaylarını kampa aldı
DP adaylarını kampa aldı

DP adaylarını kampa aldı

24 Haziran Yerel Seçimlerine hazırlanan Demokrat Parti, hafta sonu Lapta’da bir ‘aday kampı’ düzenledi.

A+A-

24 Haziran Yerel Seçimlerine hazırlanan Demokrat Parti (DP), hafta sonu Lapta’da bir ‘aday kampı’ düzenledi. Şato Lambusa Otel’de iki gün süren kampta, yerel yönetim görevleri için yarışan adaylara çeşitli eğitimler verilirken, Genel Başkan ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş da kampa katılarak adaylara hem moral verdi hem de siyasetteki tecrübelerini anlattı.

Son derece samimi bir ortamda geçen kampta birbirleri ile kaynaşan DP adayları gerek kendi aralarından gerekse de parti yöneticileri ile kaynaştı. Kamp sırasında bir çok sosyal etkinliğe de katılan adaylar, beraber müzik yapıp, çeşitli oyunlar da oynadılar.

DP Kampanya ekibinden Süleyman Akosman ve Mehmet Ekin Vaiz’in verdiği eğitimlerde adaylara yerel yönetimler, halkla ilişkiler ve yasal düzenlemeler hakkında bilgi verilirken, Serdar Denktaş da bir konuşma yaptı.

Denktaş “bir beldemizde bir sinek, bir vatandaşımızı sokarsa, o sineğin DP’li ya da başka bir partili olduğuna bakılmaz. Sonuç olarak tüm sistem suçlanır. DP olarak devletimize sahip çıktığımız gibi belediyelerimize de sahip çıkmamız gerekmektedir. Bu bağlamda seçildiğimiz günden itibaren parti

 

Bu haber toplam 733 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler