1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DP, 20. YILINI ATATÜRK MEYDANI'NDA KUTLAYACAK
DP, 20. YILINI ATATÜRK MEYDANINDA KUTLAYACAK

DP, 20. YILINI ATATÜRK MEYDANI'NDA KUTLAYACAK

DP 20. kuruluş yıldönümünü kutlamak, ve sorunlara çözüm üreten projelerini kamuoyu ile paylaşmak adına tüm halkı 1 Eylül’de, saat 18.00’de Atatürk Meydanı’na davet etti

A+A-

 

Demokrat Parti (DP) 20. kuruluş yıldönümünü kutlamak, ve sorunlara çözüm üreten projelerini kamuoyu ile paylaşmak adına tüm halkı 1 Eylül’de, saat 18.00’de Atatürk Meydanı’na davet etti.

DP’den verilen bilgiye göre, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, kutlamayı duyurma ve köy ziyaretleri çerçevesinde, ilk olarak Başkent Lefkoşa’ya bağlı Haspolat, Minareliköy, Değirmenlik, Dilekkaya ve Gaziköy’ü ziyaret etti.

Köylere ziyarette Denktaş’a, Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Öztürk ile Lefkoşa İlçe As Başkanı Ozan Beysan eşlik etti.

Halkın 1 Eylül’de Atatürk Meydanı’na çağırıldığı “Sabredin Geliyoruz” broşürlerini vatandaşa dağıtan DP heyeti, ziyaretler vesilesiyle vatandaşların geçmiş bayramını da kutladı.

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, 1 Eylül akşamı ülkeyi içerisinde bulunduğu açmazdan nasıl çıkaracakları konusunda halka önemli mesajlar vereceklerini kaydederek, “Adaletli gelir dağılımını sağlamak, bozuk sistemi değiştirmek, işsizliğe ‘dur!’ demek, alım gücünü yükseltmek, sağlam ekonomik yapıya kavuşmak, her sektörü geliştirmek, yeniden üretmek, kalkınmak, geleceğe umutla bakmak, siyasi yozlaşmaya ‘dur!’ demek, temiz siyaset, şeffaf yönetim, adaletli eşitlik, çalışan meclis, vatandaşı kollayan sosyal devlet, planlı nüfus yapısı, geleceğe güvenle bakan çocuklar, Adaletli vergi dağıtımı, çözüm, değişim ve kendi evimize sahip çıkmak için partili partisiz ‘bu ülke benim’ diyen herkesi 1 Eylül’de Atatürk Meydanı’na bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 441 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler