1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DÖRTLÜ TURNUVAYA KATILACAKLAR
DÖRTLÜ TURNUVAYA KATILACAKLAR

DÖRTLÜ TURNUVAYA KATILACAKLAR

Soyer Spor Genç Basketbol Takımı 23-26 Ağustos’ta İstanbul’a gidecek

A+A-

 

 

 

Ülkemiz basketboluna büyük katkıları bulunan ve basketbol liglerinin birçoğunda yer alan Soyer Spor, genç basketbol takımını İstanbul’daki 4’lü turnuvaya gönderiyor.

Soyer Spor Genç takımının, İstanbul’da 23 – 26 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan 4’lü turnuvadaki rakipleri Taçspor, Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri olacak. Turnuvada çok güçlü rakiplerle karşılaşacak olan Soyer Gençlerinin hedefi bu turnuvada iyi sonuçlar almak ve kendilerini geliştirmek.

Turnuva için bilgisine başvurduğumuz Soyer Spor Basketbol takımları baş antrenörü Tahir Soyer, turnuvaya genç basketbolcuların hem tecrübelerini artırmak hem de kaliteli rakipler ile mücadele ederek gelişimlerine katkı koyma hedefi güttüklerini belirtti. Soyer hedeflerinin her kategoride basketbol takımlarını bu tarz turnuvalara götürmek olduğunu ancak maddi sıkıntılar nedeniyle bunu başaramadıklarını da sözlerine ekledi. Bu arada Soyer Spor genç basketbol takımının İstanbul’daki turnuvaya katılmasına “The Little Society Of Kyrenia” sponsor olmuştur.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 421 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler