1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞUDA VE BATIDA FARKLI SKORLAR
DOĞUDA VE BATIDA FARKLI SKORLAR

DOĞUDA VE BATIDA FARKLI SKORLAR

U19 ligleri geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Süper Lig’de Cihangir kayıpsız liderliğini sürdürürken, Birinci Lig’de Mormenekşe, İkinci Lig Doğu Grubu’nda Maraş ve Batı Grubu’nda Değirmenlik U19’ları

A+A-

 

 

U19 ligleri geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Süper Lig’de Cihangir kayıpsız liderliğini sürdürürken, Birinci Lig’de Mormenekşe, İkinci Lig Doğu Grubu’nda Maraş ve Batı Grubu’nda Değirmenlik U19’ları lider konumda bulunuyorlar.

 

DİKKAT ÇEKİCİ SONUÇLAR

Haftanın en dikkat çekici sonuçları İkinci Lig Doğu ve Batı Gruplarında oynanan karşılaşmalarda görüldü. Doğu Grubu’nda Vadili, Turunçlu’yu 9-1 mağlup etmeyi başardı. Batı Grubu’nda Değirmenlik Pınarbaşı’nı 10-0 gibi farklı bir skorla geçerken, Gaziveren Karşıyaka’yı 9-1 mağlup etti. Bu iki karşılaşma ile birlikte Birinci Lig U19 karşılaşması olan ve 8-2 Yeniboğaziçi’nin Binatlıyı mağlup ettiği maç, haftanın en fazla gol atılan maçları oldular. 

 

MORMENEKŞE VE GÖNYELİ ARAYI AÇIYOR

Süper Lig karşılaşmaları sonunda Cihangir, 5 maçta 5 galibiyet ile zirvede yerini koruyor. Onu geçtiğimiz hafta sonu K.Kaymaklı’yı mağlup eden Gönyeli gençleri aynı puan ile takip ediyor. K.Kaymaklı U19’ları puan kaybetmelerine rağmen zirve yarışında üçüncü sırada yer alıyor. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 663 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler