1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'DOĞRU SÖYLEDİĞİMİ ALLAH BİLİYOR'
DOĞRU SÖYLEDİĞİMİ ALLAH BİLİYOR

'DOĞRU SÖYLEDİĞİMİ ALLAH BİLİYOR'

“Dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle başkasının ölümüne sebep olma” suçuyla bağlantılı olarak tutuklu bulunan zanlı Kezban Yönlüer, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı

A+A-

 

“Dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle başkasının ölümüne sebep olma” suçuyla bağlantılı olarak tutuklu bulunan zanlı Kezban Yönlüer, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı. Zanlının babası Ahmet Yönlüer, mahkemede tanık olarak dinledi, doğru söylemediğine inanan Savcı’ya cevap verdi:

 

“DOĞRU SÖYLEDİĞİMİ ALLAH BİLİYOR”

 

 

Gönyeli’de geçtiğimiz hafta yol kenarında Erhan Saraç adlı zanlıyla kavga ederek, yolun içine savrulan Alkın Coşkun’un yerde yatır halindeyken arabasıyla başı üstünden geçtiği iddiasıyla şüpheli olarak tutuklu bulunan Kezban Yönlüer dün yeniden yargı huzuruna çıkarıldı. Zanlı aleyhine 1 gün daha tutukluluk emri verildi. Mahkeme, meseleyle ilgili tahkikat memurunun yanı sıra savunma tarafının tanığı zanlının babası Ahmet Yönlüer’i tanık olarak dinletti. Yönlüer, mahkemede kızının arabasını poliste görüntülediğini bunu da polise güvenmediği için yaptığını iddia etti.

Zanlı Kezban Yönlüer bugün yeniden yargı huzuruna çıkarılacak.

Bu haber toplam 1323 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler