1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞAN'IN 'ŞAMPİYONLUK' BALOSU
DOĞANIN ŞAMPİYONLUK BALOSU

DOĞAN'IN 'ŞAMPİYONLUK' BALOSU

Doğan Türk Birliği, 34 yıl sonra gelen Kıbrıs Kupası’nı büyük bir coşkuyla, Girne Mercure Otel’de düzenlenen baloyla kutladı. Gecede, Limasol’un iki “şampiyon renktaş”ı da buluştu. Kıbrıs’ın güneyinde lig şampiyonu olan

A+A- 

Doğan Türk Birliği 34 yıl sonra kazanılan Kıbrıs Kupası şampiyonluğunu geçtiğimiz gece düzenlenen bir balo ile kutladı. Kıbrıs’ın güneyinde lig şampiyonu olan AEL Limasol yöneticileri Limasol’da kurulan kardeş kulüplerinin mutluluğuna ortak oldu

 

 

Doğan Türk Birliği, 34 yıl sonra gelen Kıbrıs Kupası’nı büyük bir coşkuyla, Girne Mercure Otel’de düzenlenen baloyla kutladı.
Gecede, Limasol’un iki “şampiyon renktaş”ı da buluştu.
Kıbrıs’ın güneyinde lig şampiyonu olan, Limasol’un sarı –lacivertli ekibi AEL yöneticileri de, Limasol’da kurulan bir diğer sarı-lacivert armada Doğan’ın coşkusuna ortak oldu.
Cumhuriyet Meclisi Başkanı Dr.Hasan Bozer, UBP ile CTP’den milletvekilleri, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile medya ve hakem camiasından isimlerin de katıldığı gecede, Doğan Türk Birliği’ne gönül verenler doyasıya eğlendi.

ÖZEL TAHSİN GECEYE KATILDI

 

Doğan Türk Birliği futbolcuları ile teknik heyeti de, şampiyonluk balosunda yer aldı.
Tüm masalarda yakılan maytaplar ve “Bir şarkısın sen”in hep bir ağızdan söylendiği şampiyonluk pastasının kesildiği an coşku doruğa ulaştı.

Bir süre önce geçirdiği rahatsızlığa rağmen Kıbrıs Türk futbolunun önemli ismi ve DTB yöneticilerinden Özel Tahsin’in de geceye ve pasta kesimine katılması büyük mutluluk yaşattı.

 

KEŞANLI: “HAK ETTİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞU KAZANDIK”

Doğanlılar baloda, geç saatlere kadar Elvan ve orkestrasının şarkıları eşliğinde eğlendi.
Doğan Türk Birliği Yönetim Kurulu adına, asbaşkan Can Keşanlı yaptığı konuşmada, sezona başlarken en önemli hedeflerinin 34 yıldır hasret kaldıkları Kıbrıs Kupası’nı kazanmak olduğunu belirterek, “Tüm sporcularımız, teknik ekibimiz, yöneticilerimiz, en önemlisi de taraftarlarımız önemli bir alın teri ve dayanışma ortaya koymuştur. Hedefimize ulaştık, hak ettiğimiz şampiyonluğu kazandık. Doğan Türk Birliği bundan sonra da büyük hedeflerin takımı olmaya devam edecektir” diye konuştu.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ VERİLDİ

 

Gecede, sezon boyunca Doğan Türk Birliği’ne katkılarından dolayı Aydoğan Group, Girne Belediyesi, Savoy Group, Limasol Kooperatif Bankası ve balonun organizasyonu nedeniyle de Mercure Hotel Kurumsal İletişim Müdürü Pınar Atman’a plaketler verildi.

KARDEŞ KULÜP AEL’E PLAKET

 

DTB’nin şampiyonluk balosunda ayrıca, AEL Yönetim Kurulu üyesi Panikos Papadopulos’a anı plaketi Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu tarafından sunuldu.
Papadopulos da kulübünün flamasını takdim ederek, “Ne mutlu ki, aynı şehrin iki takımı, aynı renklerle, aynı sezonda şampiyonluğu yaşadık. Bizler lig şampiyonu, sizler kupa, sizinle birlikte olmak ve bu dostluğu sürdürmek bizi son derece mutlu etmiştir” diye konuştu.
Bu tören sırasında AEL yöneticisine, efsane futbolcu Sevim Ebeoğlu da eşlik etti.
Ayrıca, Doğan’ın sponsoru Hitit-Bet gecede kulübe 30 bin TL katkı yaparken, Savoy 20 bin TL, Girne Belediyesi de 15 bin TL katkı yaptı.
En büyük katkıyı yaptığı için Sönmez Aydoğan’a futbolcuların imzaladığı top ve şampiyonluk posterinden oluşan cam tasarım armağan edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 606 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler