1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞANCI’YI PİRO ÇALIŞTIRACAK
DOĞANCI’YI PİRO ÇALIŞTIRACAK

DOĞANCI’YI PİRO ÇALIŞTIRACAK

İkinci Lig Batı grubu temsilcisi Doğancı Spor Kulübü 2012-2013 sezonu için antrenör sorununu çözdü

A+A-

 

 

İkinci Lig Batı grubu temsilcisi Doğancı Spor Kulübü 2012-2013 sezonu için antrenör sorununu çözdü.

Doğancı Spor Kulübü’nde yeni sezonda takımı antrenör Mehmet Piro’nun çalıştıracağı ve yardımcılığına ise futbolcuları Murat Ecersoy’un getirildiği açıklandı.

DSK Başkanı Barış Kızıldere yaptığı açıklamada, yeni sezon öncesi mevcut takım kadrosunu korumak ve teknik heyetin sunacağı rapor doğrultusunda 3-4 takviye ile transferi tamamlayacaklarını belirtti. Geçtiğimiz sezonun play off finalisti takımlarını, bu sezon için çok daha zor bir süreç beklediğini belirten Kızıldere, hem bir alt lige düşecek takım sayısının artması, hemde ligde terfi için çok güçlü adayların arasında yarışacaklarının bilincinde hareket ederek daralan ekonomi ile tasarruflu hareket etmeleri gerektiğini, ülkenin ekonomik olarak zor bir zamanda olmasından ötürü kendilerinin de bundan oldukça etkilendiklerini ve maddi kaynak yaratmakta zorlandıklarını belirtti. Kızıldere, kendilerine verilen bazı sözlerin de 1 yıl gibi bir süre geçmesine rağmen tutulmadığını ve gerekirse bu sözleri de ilerleyen günlerde şahıs ve vaat olarak açıklamaktan çekinmeyeceklerini belirtti.

Pazartesi günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısına katılan teknik heyet ile yaptıkları çalışma neticesinde yeni sezon hazırlıklarına 1 hafta içerisinde başlayacaklarını belirten Kızıldere, bu 1 haftalık süreci iyi değerlendirerek tüm transferleri tamamlamak istediklerini belirtti.

 

Bu haber toplam 475 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler