1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞANCI’DAN NOSTALJİK AÇILIŞ
DOĞANCI’DAN NOSTALJİK AÇILIŞ

DOĞANCI’DAN NOSTALJİK AÇILIŞ

İkinci Lig Doğu Grubu ekiplerinden Doğancı Spor Kulübü, alt yapı takımlarından A takıma kadar bütün ekiplerin katıldığı güzel bir sezon açılışı gerçekleştirdi.

A+A-

 

 

 

 

 İkinci Lig Doğu Grubu ekiplerinden Doğancı Spor Kulübü, alt yapı takımlarından A takıma kadar bütün ekiplerin katıldığı güzel bir sezon açılışı gerçekleştirdi. Sezon açılışında geçmişte Doğancı forması giyen emektar futbolcular bir gösteri maçı oynadı

 

Recep Özkamalı

İkinci Lig Batı Grubu ekiplerinden Doğancı Spor Kulübü resmi sezon açılışını Doğancı Emek Stadı’nda geçtiğimiz gün yaptığı bir dizi etkinlikle gerçekleştirdi. Kulübün faal futbolcularıyla geçmişte Doğancı forması giymiş emektar futbolcuların maçı izlemeye değerdi.

 

KIZILDERE: “HEDEF BİRİNCİ LİG”

Kulüp başkanı Barış Kızıldere bu yılki hedeflerinin geçen yıl kapısından döndükleri Birinci Lig olduğunu ifade etti. Yeni sezonda takımın başına Mehmet Piro’yu getirdiklerini ve bu yıl play off oynamadan bir üst lige çıkmayı hedeflediklerini ifade etti. Doğancı camiasında birlik ve beraberliği sağlamak ve dayanışma ruhunu üst düzeye çıkarmak için uğraştıklarını vurgulayan başkan, Doğancı kulübüne emek vermiş emektar futbolcuları onore etmek ve bunun yanında faal futbolcularının motivasyonunu artırmak amacıyla sezon açılışında böyle nostaljik bir maç düşüncelerini hayata geçirdiklerini sözlerine ekledi.

 

“ÖZ KAYNAKLARA ÖNEM VERİYORUZ”

Ayrıca faaliyetlerinin sadece A takımla sınırlı olmadığını, takımı geleceğe taşıyacak öz kaynaklarına da önemle eğildiklerini dile getirdi. Başkan Kızıldere bu bağlamda Doğancı köyünde böyle bir potansiyelin her zaman var olduğunu arı ve minik takımlarının kurulması çalışmalarına Doğancılı ailelerin gösterdiği ilginin kulüp olarak kendilerini çok memnun ettiğini belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 515 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler