1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞANCI’DAN 6 TRANSFER
DOĞANCI’DAN 6 TRANSFER

DOĞANCI’DAN 6 TRANSFER

İkinci Lig Batı Grubu ekiplerinden Doğancı Spor Kulübü, ara transfer döneminde çok önemli isimleri kadrosuna katarak ikinci devreye giriş yapıyor.

A+A-

 

İkinci Lig Batı Grubu ekiplerinden Doğancı Spor Kulübü, ara transfer döneminde çok önemli isimleri kadrosuna katarak ikinci devreye giriş yapıyor.

Doğancı Kulübü ara transfer döneminde, Lefke’den Kemal Solkanat, Gaziveren’den Cenk Güzen,  Denizli’den Hasan Olgu, Yalova’dan Zekai Serdar ile Burak Kurt ve Bostancı Bağcıl’dan da Recep Kara’yı renklerine bağladı.

Ligde oynadığı 9 maç sonucunda 16 puanla üçüncü sırada yer alan Doğancı, liderin 4 puan gerisinde bulunuyor. Ara transferin son gününde yaptığı transferler hakkında konuşan Doğan Kulübü Sporcu Sorumlusu Osman Şekerli, sıkıntı çektikleri forvet mevkiine ve altyapıya yatırım yaptıklarını belirtti. Büyük bir emek harcayarak Lefke’den Kemal Solkanat ve Gaziveren’den Cenk Güzen’i transfer etmelerinin yanında yılların tecrübeli ismi Hasan Olgu’yu Denizli’den, genç yetenek Zekai Serdar’ı Yalova’dan ve Burak Kurt ile Recep Kara’yı Bostancı Bağcıl Spor Kulübü’nden kadrolarına kattıklarını belirten Şekerli, bundan sonrası için hedeflerinin taraftarlarına güzel futbol seyrettirmek olduğunu belirtti. Transfer sezonunda büyük bir özveri ile hareket ettiklerini ve izledikleri stratejinin meyvelerini topladıklarını belirten Şekerli, kulüplerinin içinde bulunduğu mali zorluklardan dolayı transfer yapmayarak yollarına devam etme düşünceleri olduğunu, fakat Doğancı halkının ve Doğancı sevenlerinin kendilerine destek sözü vermelerinden dolayı teknik heyetle yaptıkları çalışma neticesinde hedefe atış yaparak ihtiyaçlarını tam anlamıyla gideren transferler yaptıkları için duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1009 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler