1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞANCI, YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
DOĞANCI, YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

DOĞANCI, YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Doğancı Spor Külübü yönetimi özelde bölge gençlik ve sporuna, genelde ise Kuzey Kıbrıs’ın geleceğine yatırımlarına ara vermeden devam ediyor.

A+A-

 

 

Recep ÖZKAMALI

 

Doğancı Spor Külübü yönetimi özelde bölge gençlik ve sporuna, genelde ise Kuzey Kıbrıs’ın geleceğine yatırımlarına ara vermeden devam ediyor.

Bir ay önce yapımına başlanan futbol sahası aydınlatma projesinin tamamlanmak üzere olduğunun müjdesini, kulüp asbaşkanı Ahmet Askeroğlu’na verdi. Askeroğlu vermiş olduğu demeçte, göreve geldiklerinden itibaren çok zorluklar yaşadıklarını fakat bu zorlukları köylülerinin özelliği olan çok çalışmak ve işbirliği ile aşmaya çalıştıklarını belirtti. Bu sezon oluşturdukları güçlü yönetim kurulunun transferler yerine tesisleşmeye ve geleceğe yatırım yapma kararı aldıklarını belirten Askeroğlu, bu bağlamda sırasıyla ilerledikleri projelerinin bir tanesini daha hizmete koymanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Proje ekibinde yer alan mühendislerin hızlı aksiyonlarının ardından, standartlara uygun ve can ile mal güvenliği ön planda tutularak planlanan ve inşa edilen altyapı ile tüm sistemin yapımının kısa sürede tamamlandığını, bundan sonrası için Doğancı Spor Kulübü’nü daha aydınlık günlerin beklediğinin altını da çizen Askeroğlu, aydınlatma sorununun kısa süre içerisinde çözüme ulaşmasında çok büyük katkısı olan Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Kemal Dürüst ve ekibi ile bölge esnafı Taner Özdaş, Coşkun Talihsiz’e ve de katkı koyan tüm kesimlere teşekkür etti.

Aydınlatma projesinin açılışını ise 2 Aralık Cuma saat 16.00’da Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Kemal Dürüst yapacaktır.

        

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 859 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler