1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOĞAN GÜÇ DEPOLUYOR
DOĞAN GÜÇ DEPOLUYOR

DOĞAN GÜÇ DEPOLUYOR

Günde üç antrenman yapan sarı lacivertliler, Cumartesi günü aynı yerde kamp yapan Gençlik Gücü ile bir hazırlık maçı yapacak

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig’in Girne temsilcisi Doğan Türk Birliği kamp çalışmalarını sürdürüyor. Günde üç antrenman yapan sarı lacivertliler, Cumartesi günü aynı yerde kamp yapan Gençlik Gücü ile bir hazırlık maçı yapacak

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği, yeni sezon öncesi çalışmalarına İzmit Kartepe kampı ile devam ediyor. Her ne kadar kamp olumsuzluklarla başlasa da, kampta çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Pazartesi günü Kartepe’ye gitmeden önce Ercan Havaalanı’nda 6 saatlik rötarın kurbanı olan Girne’nin sarı lacivertli ekibi, gece kamp yapacağı Green Park Resort Hotel’e ulaştı.

 

GÜNDE 3 ANTRENMAN

Pazartesi gününden bu yana çalışmalarını İzmit’te sürdüren Doğan Türk Birliği, 11 Eylülde adaya dönecek. Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde çift idman yapan sarı lacivertliler, sabah ve öğlen çalışmalarında dayanıklılık, çabukluk gibi çalışmalar yaparken, akşam gerçekleşen çalışmalarda ise top oyunlarına dayalı antrenmanlar gerçekleştiriyor.

 

GG İLE HAZIRLIK MAÇI

İzmit Kartepe’de kamp çalışmalarını sürdüren bir diğer ekip ise Süper Lig’in yeni takımlarından Gençlik Gücü. Aynı yerde kamp yapan iki takım, Cumartesi günü bir hazırlık maçı oynayacak ve çalışmalarına devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 397 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler