1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. DİSİ Milletvekili sansasyon yarattı
DİSİ Milletvekili sansasyon yarattı

DİSİ Milletvekili sansasyon yarattı

DİSİ Milletvekili Rikkos Mappuridis'in, hayat kadını müşterisi olduğunu açıklayarak sansasyon yarattığı haber verildi.

A+A-

Avrupa Komisyonu’nun “Cyprus Stop Trafficking” örgütünün işbirliğinde Çarşamba günü düzenlediği etkinlikte DİSİ Milletvekili ve Avukat Rikkos Mappuridis’in, fuhuşa meşruiyet kazandırılması ve insan ticaretine (trafficking) karşı yasal düzenleme yapılmasını isterken, kendisinin de hayat kadını müşterisi olduğunu açıklayarak sansasyon yarattığı haber verildi.

Politis gazetesi; “Milletvekili Hayat Kadını Müşterisi Olduğunu Açıkladı... Fuhuşa Yasal Düzenlemeden Yana Tavır Takınan Rikkos Mappuridis’in Cinsel Hizmet Satın Aldığı İtirafına Çeşitli Yorumlar” başlıklı haberinde, Mappuridis’in itirafının kimileri tarafından “cüret”, kimileri tarafından da gerçeği söyleyip riyakarlık yapmadığı için “cesaret” diye nitelendirildiğini yazdı.


Gazete, Mappuridis’in yorumlanan sözlerini okurlarına şöyle aktardı: “İlk taşı, günahsız olanınız atsın. Bütün erkekler olarak hepimiz veya çoğu erkek müşteri olduk. Bu tür kişisel tecrübem, yeni yasa tahtında, şudur ki: Erotik türde hizmetten yararlanmak isteyen herkes, bu hizmetten yararlanma şartlarının, istismar haline gelmemesi için çok dikkatli olması gerekir.”
(TAK)

Bu haber toplam 1198 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler