1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Dillik: Mahkemeye gitmeyeceğiz
Dillik: Mahkemeye gitmeyeceğiz

Dillik: Mahkemeye gitmeyeceğiz

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Üniversite Öncesi okullarının Türkiye’deki Doğa Okulları’na devredilmesi ile ilgili mahkeme süreci devam ederken, Yüksek İdare Mahkemesi’nin Doğa Okulları’nı ilgili taraf olarak davaya dahil etmesi v

A+A-

DAK ve DAİ’nin devredilmesi ile ilgili davada, mahkemenin Doğa Okulları’nı davaya dahil kararının ardından Özel Doğa Okulları Ltd Direktörü Okan Dillik konuştu:

Davaya taraf olmayacağız

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Üniversite Öncesi okullarının Türkiye’deki Doğa Okulları’na devredilmesi ile ilgili mahkeme süreci devam ederken, Yüksek İdare Mahkemesi’nin Doğa Okulları’nı ilgili taraf olarak davaya dahil etmesi ve ara emri duruşmasının 18 Temmuz tarihine ertelenmesinin ardından, Özel Doğa Okulları Ltd Direktörü Okan Dillik, davaya taraf olmayacaklarını, mahkemeye ise gitmeyeceklerini açıkladı. Doğu Akdeniz Kolej binasında, YENİDÜZEN’e konuşan Dillik, dün sabah kendilerine mahkemeden bir belge gönderildiğini ancak herhangi bir belge imzalamaya reddettiklerini söyleyerek, “biz bu dayaya taraf değiliz. Hiçbir şekilde de taraf olmak niyetinde değiliz. Bu davalara dahil olmayacağız. Mahkemeye de gitmeyeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1806 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler