1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Dilek Özgürgün’ün avukatı açıklama yaptı
Dilek Özgürgün’ün avukatı açıklama yaptı

Dilek Özgürgün’ün avukatı açıklama yaptı

Tarafların resmen boşanmış olmaları sözkonusu hesap hareketlerini ortadan kaldırmadığı gibi yetkili mercilerce araştırılamayacağı sorgulanamayacağı anlamına da gelmemektedir.

A+A-

Başbakan Hüseyin Özgürgün ile dün boşanması sonuçlanan Dilek Özgürgün, avukatı vasıtasıyla basın açıklaması yaptı.

Açıklama şu şekilde:

 

Kamuoyunun bildiği üzere dün 22/12/2017 tarihinde müvekilim Dilek Özgürgün Sn.Hüseyin Özgürgünden boşanmış bulunmaktadır. 

Davanın neticelenmesinin hemen ardından Hüseyin Özgürgün’ün avukatı tarafından yapılan açıklamalar nedeniyle cevap hakkımız doğmuştur.

Dava esnasında İş Bankası Gönyeli Şubesi tarafından bir kısmı ortaya konulan hesap dökümleri resmi belgelerdir. Söz konusu dava nedeniyle müvekkileminhiçbir kusuru olmamasına rağmen yıpranıp, iş ve aile çevresinde de sıkıntıya girmesi, malum üçüncü şahıs tarafından hakarete uğraması ve sağlığının bozulmaya başlaması nedeniyle anlaşma yoluna gidilmiş olup, bu anlaşmanın yapılarak tarafların resmen boşanmış olmaları sözkonusu hesap hareketlerini ortadan kaldırmadığı gibi yetkili mercilerce araştırılamayacağı sorgulanamayacağı anlamına da gelmemektedir. 

Bu nedenle Sayın Hüseyin Özgürgün'ün ve avukatının söz konusu hesapların sanki aile mahkemesi tarafından incelenip kaynağının tespit edilmiş gibi yansıtılması ve iki konunun birbirine karıştırılarak kamuoyunu yanıltmaya çalışmaları hakkaniyetle bağdaşmamaktadır.

Bu nedenle Sayın Hüseyin Özgürgün’ün müvekkilem ile anlaşmalı olarak boşanmış olmalarının kamu vicdanını rahatsız eden konularla ilgisi olmadığını, davamızın bu yönde kullanılmasını kınadığımızı Müvekkilem   Dilek Özgürgün adına beyan eder saygılar sunarım.

 

Boysan Boyra

Dilek Özgürgün’ün avukatı

 

Bu haber toplam 6447 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler