1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DİKMEN’İN WEB SİTESİ YAYINDA
DİKMEN’İN WEB SİTESİ YAYINDA

DİKMEN’İN WEB SİTESİ YAYINDA

Dikmen Belediyesi resmi web sitesi www.dikmenbelediyesi.org adresinden hizmete girdi.

A+A-

 

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Dikmen Belediyesi ve The Management Centre tarafından yürütülen “Geleceği şekillendirmek projesi” kapsamında Dikmen Belediyesi resmi web sitesi www.dikmenbelediyesi.org adresinden hizmete girdi.

Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’nin  yaptığı açıklamada, bugünden sonra teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, “veren el ile alan eli” buluşturuyoruz. Dikmen Belediyesine bağlı tüm bölgelerde yaşam süren insanlarımızın web sitesinden yararlanarak daha kaliteli ve çağdaş hizmete ulaşacak ve belediyenin yaptığı her işten haberdar olacaktır. Web işlemleri hakkında güncel haberler takip edilerek, belediyenin yaptığı duyurular, her toplantı ve çalışmaları Web sayfamız sayesinde  halkımızın ilgisine sunacağız sözlerini belirtti.

Alışılagelmiş resmi web sitesi  gelişime ayak uyduran bir site oluşturmak için uzun bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten  Çelebi, bölge halkımızın resmi sitemize başvuru yaparak su ve emlak borçlarını rahatlıkla öğrenebileceğini belirtti.

Bu haber toplam 978 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler