1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DEVRİM TAMAM, CAHİT YOLDA
DEVRİM TAMAM, CAHİT YOLDA

DEVRİM TAMAM, CAHİT YOLDA

Telsim Süper Lig’in Güzelyurt temsilcilerinden Bostancı Bağcıl, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak geçtiğimiz gün Küçük Kaymaklı’nın golcü futbolcusu Ertaç Taşkıran’ı kadrosuna kiralık olarak, Gönyeli’d

A+A-

 

 

DEVRİM 30 BİN TL... Transfer döneminin hızlı takımlarından Bostancı Bağcıl, Ertaç ve Evren’in ardından geçtiğimiz sezonun başında serbest transfer hakkını kullanarak Yenicami’ye transfer olan, devre arasında kiralık olarak Bağcıl’a geri dönen Devrim İzge’yi 30 bin TL bonservis bedeli ile kadrosuna kattı.

 

CAHİT İLE ANLAŞILDI... Bağcıl, Lefke’nin satış listesine koyduğu Cahit Solkanat ile kulübünün izni alınarak anlaşma sağlarken, iki kulüp arasında yapılacak görüşmelerin ardından transferin netleşeceği öğrenildi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Telsim Süper Lig’in Güzelyurt temsilcilerinden Bostancı Bağcıl, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak geçtiğimiz gün Küçük Kaymaklı’nın golcü futbolcusu Ertaç Taşkıran’ı kadrosuna kiralık olarak, Gönyeli’den Evren Gayır’ı bonservisli olarak kadrosuna katmıştı. Yeşil beyazlılar son olarak geçtiğimiz sezonun başında serbest transfer hakkını kullanarak Yenicami’ye transfer olan, devre arasında kiralık olarak Bağcıl’a geri dönen Devrim İzge’yi 30 bin TL bonservis bedeli ile kadrosuna kattı.

 

SOLKANAT İLE ANLAŞILDI

Bostancı Bağcıl’ın bir süredir yakından ilgilendiği Lefke futbolcusu Cahit Solkanat ile anlaşmaya varıldığı belirtildi. Lefke’nin daha önce satış listesine koyduğu Solkanat ile kulübünden izin alınarak görüşülen Cahit Solkanat ile her konuda anlaşmaya varıldığı, iki kulübün görüşüp anlaşmaları sonrasında transferin netleşeceği öğrenildi.

 

BESİM: “FUTBOLCULARIMIZA ÖNEM VERİYORUZ”

Transferlerle ilgili görüşlerini aldığımız Bostancı Bağcıl başkanı Hasan Besim, Yenicami’de oynayan eski futbolcuları Devrim İzge’yi 30 bin TL karşılığında renklerine kattıklarını söyledi. Devrim’in daha önce serbest tranfer ile Yenicami’ye gittiğini, onu geri almak için bu rakamı ödediklerini belirten Besim, bu rakamı çekinmeden verdiklerini ve bunun da futbolcularına verdikleri değeri gösterdiğini dile getirdi.

 

“ESKİ BİR FUTBOLCUMUZU ALACAĞIZ”

Transferin gerçekleşmesinde yardımları bulunan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’na teşekkür eden Hasan Besim, Lefke’den Cahit Solkanat ile anlaşmaya vardıklarını dile getirdi. Besim transfer döneminde daha önce Bostancı Bağcıl forması giymiş eski bir oyuncularını daha kadrolarına katacaklarını söylerken, bu futbolcunun kim olduğuna dair bilgi vermedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 639 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler