1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'DESTEK VARSA BEN DE VARIM'
DESTEK VARSA BEN DE VARIM

'DESTEK VARSA BEN DE VARIM'

2011 – 2012 futbol sezonunda tarihinin en kötü sezonunu yaşayan ve tarihinde ilk kez, Birinci Lig’den, İkinci Lige düşen Baf Ülkü Yurdu, yıllardır yaşadığı yönetim sorununun kurbanı olmuştu. Daha önce de ismi Baf Ülkü Yurdu kulüp başkanlığı iç

A+A-

 

 

2011 – 2012 futbol sezonunda tarihinin en kötü sezonunu yaşayan ve tarihinde ilk kez, Birinci Lig’den, İkinci Lige düşen Baf Ülkü Yurdu, yıllardır yaşadığı yönetim sorununun kurbanı olmuştu. Daha önce de ismi Baf Ülkü Yurdu kulüp başkanlığı için geçen ancak daha sonra başkan adayı olmaktan vazgeçen Dr. Ali Pilli’nin de bu sefer kendisine yapılan tekliflere sıcak baktığı ve değerlendirebileceği öğrenildi. Güzelyurt’ ta ve Baf camiasında sevilen, sayılan ve renkli kişiliği ile tanınan Dr. Ali Pilli’ ye yakın çevresi olan eski yöneticiler destek verdi. Dr Ali Pilli’nin, eğer güçlü bir yönetim oluşturulursa başkan adayı olacağı ve hedefinin iki yılda Baf Ülkü Yurdu’nu tekrar süper lige çıkarmak olduğu öğrenildi.

 

ESKİ YÖNETİCİLERDEN DESTEK

Geçmişte tüm Baf’lıların gururu olan ve 4 yıl üst üste şampiyon olan Baf Ülkü Yurdu’nda yıllardır süregelen yönetim problemi ve ilgisizliğe son vermek amacıyla eski yönetici ve sporcular da harekete geçti. Eski başkan ve futbolcu Mehmet Emin Yılmaz ile eski futbolcu Özden Soğukpınar Dr. Ali Pilli’nin başkan adayı olmayı kabul etmesi halinde her türlü desteği vereceklerini ve gerekirse yönetim kurulunda da görev almaya hazır olduklarını belirttiler. Bunun yanında birçok eski futbolcu ve yöneticinin takımın düştüğü durumdan bir an önce kutulabilmesi için harekete geçtiği ve kulübe daha fazla destek vermek amacı ile harekete geçtiği de söyleniyor.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 604 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler