1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Derviş'e Mektup
Dervişe Mektup

Derviş'e Mektup

Derviş’e mektup KRAL’IN FERMANI / Hüseyin KIRAL Sevgili Derviş, bir yıl oldu sana yazmayalı… Nasılsın, iyi misin? Yazmadık dedikse de unuttuk demedik. Unutmadık ve unutturmayacağız. Geçtiğimiz hafta sonu senin adına organize edi

A+A-

 

 

Sevgili Derviş, bir yıl oldu sana yazmayalı…

Nasılsın, iyi misin?

Yazmadık dedikse de unuttuk demedik.

Unutmadık ve unutturmayacağız.

Geçtiğimiz hafta sonu senin adına organize edilen “plaj hentbol turnuvası” Türkiye’den dokuz takımın da katılımı ile otuz takım ve üç yüzü aşkın sporcunun katılımı ile tamamlandı.

Bu yılki organizasyonda, “benden kaynaklanan” sebeplerden dolayı yer almadım.

Fakat bu yıl her yıl olmasını istediğim gibi baban Ahmet Mişon’un, kardeşin Hüseyin’in, yengen Sabire’nin çabaları gerçekten takdire değerdi.

Hentbol Federasyonu’nun da elini taşın altına daha fazla sokarak organizasyonda aktif rol alması beni mutlu etti.

Yine beni mutlu eden olaylardan bir tanesi Kocareis’in bu organizasyonda “gerçek anlamda” sponsorluk yapması oldu.

Yani kısaca bu yıl yedincisi düzenlenen organizasyona yukarıda da belirttiğim gibi katılmamam iyi de oldu. Çünkü her zaman söylediğim gibi bu organizasyonu başta ailen, arkadaşların ve federasyonun üstlenmesi idi.

Ve nihayet aynen öyle oldu.

Bu nedenle içim rahat.

Neden rahat biliyor musun?

Nasıl ki ben, her organizasyonun sonunda önümüzdeki yıl daha güzel olması için arkadaşlarınla beraber başka neler yapabiliriz araştırmasına başlardık ve elimizden geldiğince bir önceki yıldan daha güzel olması için uğraşmaya başlardık hatırlarsın, işte şimdi ben de bu yılki organizasyon komitesinde bunu gördüm.

Bu nedenle içim rahat.

Ve eminim önümüzdeki yıl sadece Türkiye değil üçüncü ülkelerden de takımlar gelip senin adını yaşatma adına mücadele edecekler.

Sevgili Derviş, önce ki gün de kabrin başında toplandık. Ailenin yanı sıra arkadaşların, hocaların, iş çevren, hepsi orada idi ve sana yürekler dolusu dualar ve kocaman alkışlar gönderdiler herhalde aldın.

Neyse yine başını ağrıttım galiba.

Sen yattığın yerde rahat uyu.

Bir gün mutlaka yeniden görüşeceğiz.

O zaman görüşmek üzere.

Bu haber toplam 647 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler