1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DERVİŞ’E İLGİ ARTIYOR
DERVİŞ’E İLGİ ARTIYOR

DERVİŞ’E İLGİ ARTIYOR

Telsim Süper Lig’in ilk devresinin tamamlanmasına 3 haftalık bir süre kalırken, takımlar yavaş yavaş eksik bölgelerine takviye yapmak için kolları sıvadı. Bu bağlamda sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Bostancı Bağcıl istediği performansı ligd

A+A-

 

 

 

 

Telsim Süper Lig’in ilk devresinin tamamlanmasına 3 haftalık bir süre kalırken, takımlar yavaş yavaş eksik bölgelerine takviye yapmak için kolları sıvadı. Bu bağlamda sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Bostancı Bağcıl istediği performansı ligde gösteremezken, kadrosunda bulunan futbolcular için diğer kulüplerin transfer teklifleri yaptığı belirtiliyor.

Bostancı Bağcıl’ın kaptanı Derviş Kolcu’ya yaklaşan ara transfer dönemi doğrultusunda ilgi artıyor. İlerleyen yaşına rağmen gösterdiği performans ile dikkatleri tekrardan üzerine çeken Derviş’i birçok kulüp transfer listesine almış durumda.

Edinilen bilgiye göre Süper Lig ekiplerinden şampiyonluk yarışı veren üç kulüp olan Küçük Kaymaklı, Mağusa Türk Gücü ve Çetinkaya’nın Derviş’i devre arasında kadrosuna dahil etmek istediği belirtiyor. Bu üç kulüpten iki tanesi Küçük Kaymaklı ve Mağusa Türk Gücü’nün Derviş’in transferi konusunda ısrarcı olduğu öğrenilirken, Derviş’in devre arasında takımından ayrılıp bu kulüplerden birine transferinin gerçekleşeceği belirtiliyor.

 

BEHİÇ 100 BİN STERLİN İDDİASI

Bostancı Bağcıl’ın geçtiğimiz sezon ligin son haftasına kadar götürdüğü şampiyonluk mücadelesinde önemli bir payı olan Behiç Kum bu sezon kendisinden beklenen performansı bir türlü gösteremezken, birkaç kulüp Behiç’i kadrosuna katmak için nabız yokladığı iddia edildi.

Bu iddiaların ardından Bostancı Bağcıl’ın Behiç için rekor bir transfer ücreti istediği, bu rakamın da 100 bin sterlin gibi yüksek bir miktar olduğu, parayı getiren kulübün Behiç’i kadrosuna dahil edebileceği söylemleri spor kamuoyunda dillendirilmeye başlandı. Transfer döneminde Behiç için takımdan ayrılıp ayrılmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 986 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler