1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Derviş Mişon turnuvası başlıyor
Derviş Mişon turnuvası başlıyor

Derviş Mişon turnuvası başlıyor

Bundan yedi yıl önce bir deniz kazasında aramızdan ayrılan milli henybolcu Derviş Mişon, bu yıl Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Lefkoşa Türk Belediyesi’nin sponsorluğunda Kocareis Holiday Village’de gerçekleştiriliyor. Dün, bu ama

A+A-

 

l.Turnuva 5-6-7 Ağustos 2011 tarihleri arasında Kocareis Plajında yer alacak

Bundan yedi yıl önce bir deniz kazasında aramızdan ayrılan milli henybolcu Derviş Mişon, bu yıl Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Lefkoşa Türk Belediyesi’nin sponsorluğunda Kocareis Holiday Village’de gerçekleştiriliyor.

Dün, bu amaçla Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğulları, UBP Lefkoşa Milletvekili Hasan Taçoy , Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı ile merhum Derviş Mişon’un babası Ahmet Mişon , sponorlar ve çok sayıda hentbolcu katıldı.

Basın toplantısında sırasıyle söz alan Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı, Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğulları, UBP Lefkoşa Milletvekili Hasan Taçoy ile Derviş Mişon’un babası Ahmet Mişon birer konuşma yaptı.

Konuşmalardan sonra, LTB Başkanı Cemal Bulutoğulları 8000TL’lik çeki Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Torakçı’ya sunarken, Barış Toprakçı da Bulutoğulları’na ve diğer sponsorlara  7.Derviş Mişon Anı turnuvasının T-shirtlerini dağıttı.

Bu arada, turnuvaya 30 takımın müracaat ettiği, bunlardan dokuz tanesinin Türkiye’den katılacağı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 746 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler