1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'DERE TEPE KIBRIS' TANITILACAK
DERE TEPE KIBRIS TANITILACAK

'DERE TEPE KIBRIS' TANITILACAK

“Dere Tepe Kıbrıs” isimli kitabın tanıtımı ve imza günü 18 Ekim Perşembe günü saat 18.00’de Khora Kitap Cafe’de yapılacak

A+A-

 

           

“Yeşilırmak’tan Dipkarpaz’a DERE TEPE KIBRIS”, gazeteci yazar Ahmet Tolgay’ın 14’ncü kitabı. 231 sayfalık kitapta Kuzey Kıbrıs’taki yerel yaşamın özellikleri, zenginlikleri, sorunları, beklentileri ve gelenekleri mitolojiden tarihe, otantikten güncele en ilginç ayrıntılarıyla anlatılıyor. Sponsorluğunu yerel bankalarımızdan “İktisatbank”ın yaptığı kitabın kapak tasarımı YDÜ öğretim görevlilerinden Yrd. Doç. Dr. Gökçe Keçeci Şekeroğlu’na ait. Kitabın genel dağıtımcısı ise Khora Kitap Cafe.

“Dere Tepe Kıbrıs” isimli kitabın tanıtımı ve imza günü ise 18 Ekim Perşembe günü saat 18.00’de Khora Kitap Cafe’de yapılacak. Yazarın kitap hakkındaki sunuşu ile başlayacak olan programda, konuklar da soru ve yorumları ile söyleşiye katkı koyabilecek ve kitap alarak imzalatma imkanı bulacaklar. Ledra Palace ışıkları karşısındaki Khora Kitap Cafe’de gerçekleştirilecek etkinliğe tüm edebiyat ve Kıbrıs sevdalıları davetlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 478 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler