1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DERBİDE TİLKİ DÜDÜK ÇALACAK
DERBİDE TİLKİ DÜDÜK ÇALACAK

DERBİDE TİLKİ DÜDÜK ÇALACAK

Devre arasının tamamlanmasının ardından Telsim Süper Lig ve Birinci Lig’de ikinci devre hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak.

A+A-

 

           

Devre arasının tamamlanmasının ardından Telsim Süper Lig ve Birinci Lig’de ikinci devre hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak. Telsim İkinci Doğu ve Batı grupları ile Birinci Yükselme Ligi Doğu ve Batı Grupları’nda oynanan karşılaşmalar devam edecek. Olumsuz hava koşulları nedeni ile U 19 maçları ileri bir tarihe ertelendi.

Telsim Süper Lig’de haftanın en dikkat çekici karşılaşması olan ve Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda Pazar günü Küçük Kaymaklı ile Çetinkaya arasında oynanacak olan karşılaşmada Savaş Tilki düdük çalacak. Haftanın programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:

 

Yarın

Telsim Süper Lig

Zafer Stadı: Lefke – Türk Ocağı (Murat Sapsızoğlu)

Cihangir Stadı: Cihangir – Göçmenköy (Serkan Şimşek)

Atatürk Stadı: Yenicami – Gönyeli (Fehim Dayı)

Girne 20 Temmuz Stadı: Doğan T.B. – B.Bağcıl (Mehmet Malek)

 

Telsim Birinci Lig

Hamitköy Stadı: Hamitköy – Dumlupınar (Gökhan Koşer)

Serdarlı Sahası: Serdarlı – Baf Ülkü Yurdu (Aziz Dayı)

Muharrem Döveç Stadı: Çanakkale – Ozanköy (Osman Küçük)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu

Harika Sahası: Maraş – Akova (Emre Öztaşlı)

Akdoğan Özgürlük Stadı: Turunçlu – Vadili (Alkın Gedikoğlu)

Mehmetçik Stadı: Mehmetçik – Akıncılar (Ömer Ateş)

 

Telsim İkinci Lig Batı Grubu

Doğancı Sahası: Doğancı – Dağyolu (Kerim Kolozali)

Gaziveren Stadı: Gaziveren – Akıncılar (Timur Bodi)

 

Birinci Yükselme Batı Grubu

Yakup Özorun Stadı: Gayretköy – Gaziköy (Hakkı Emir)

Yılmazköy Stadı: Yılmazköy – Dikmen Gücü (Ali Özer)

Karaoğlanoğlu Sahası: Karaoğlanoğlu – Zümrütköy (Olkan Özyanık)

Ortaköy Sahası: Ortaköy – Kozan (Abdullah Adem)

Akçay Sahası: Akçay – Minareliköy (Ali Meral)

 

Pazar

Telsim Süper Lig

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: Küçük Kaymaklı – Çetinkaya (Savaş Tilki)

Dr. Ali Özsoy Stadı: Tatlısu – Lapta (Ecvet Kanatlı)

İskele Cumhuriyet Stadı: Mağusa Türk Gücü – Düzkaya (Serdar Bilgimer)

 

Telsim Birinci Lig

Cemal Balses Stadı: Mormenekşe – Türkmenköy (Mehmet Sezener)

Esentepe Stadı: Esentepe – Yeni Boğaziçi (Kerem Eran)

Zafer Stadı: Binatlı – Görneç (Osman Özpaşa)

Mustafa Hidayet Stadı: A.Yeşilova – Gençlik Gücü (Ulus Sediral)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu

Osman Ergün Mehmet Stadı: Mutluyaka – Dörtyol (Irmak Emin)

Dipkarpaz Sahası: Dipkarpaz – Gençlerbirliği (Süleyman Çorba)

 

Telsim İkinci Lig Batı Grubu

M. Özkayım Stadı: Pınarbaşı – Değirmenlik (Ali Özgül)

Nihat Bağcıer Stadı: Girne H.E. – Ağırdağ (Serkan Durmaz)

Denizli Stadı: Denizli – Yalova (Hakan Muhtaroğlu)

 

Birinci Yükselme Doğu Grubu

Ötüken Sahası: Ötüken – Civisil (Utku Hamamcıoğlu)

Alaniçi Sahası: Alaniçi – Beyarmudu (Ozan Kel)

Paşaköy Sahası: Paşaköy – Ergazi (Ahmet Karaoğulları)

Nergisli Sahası: Geçitkale – İncirli (Ozal Çağlayan)

Çayönü Sahası: Çayönü – Bahçeli (Fedlan Kılıçaslan)

 

Not: Süper Lig, Birinci Lig ve İkinci Lig karşılaşmaları saat 14.00’te, Yükselme Ligi maçları saat 10.00’da oynanacak

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 705 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler