1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DENKTAŞ'TAN 'SORU' TEPKİSİ
DENKTAŞTAN SORU TEPKİSİ

DENKTAŞ'TAN 'SORU' TEPKİSİ

Yaz tatilinin ardından bugün ilk toplantısını gerçekleştiren Meclis Genel Kurulu’nda söz alan DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, hafta sonu yapılan öğretmen sınavlarında UBP Kurultay ile ilgili olarak “UBP Güzelyurt İlçe Kongresi’nde ilçe

A+A-

 

Yaz tatilinin ardından bugün ilk toplantısını gerçekleştiren Meclis Genel Kurulu’nda söz alan DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, hafta sonu yapılan öğretmen sınavlarında UBP Kurultay ile ilgili olarak “UBP Güzelyurt İlçe Kongresi’nde ilçe başkanı seçilen Ahmet Çaluda’nın karşısında kim adaydı?” sorusuna tepki gösterdi.

Serdar Denktaş, öğretmen sınavında böyle bir sorunun sorulamayacağına işaret ederek, “Eminim UBP’li arkadaşlar şaka yaptığımı zannediyorlar. Ama şaka yapmıyorum. Bu sınava giren bir gencin anlattığı bu” dedi.

Denktaş, herkesi ciddiyete davet ederek, bir öğretmen adayına bir partinin ilçe kongresiyle ilgili soru sormanın anlamsız olduğunu, ivediliklerin toptan gözden geçirilerek gerçekten ivedi olanların ivediliklerinin kalması, diğerlerinin ivediliklerinin kaldırılmasını istedi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 1799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler