1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DENKTAŞ'IN SAĞLIK DURUMU
DENKTAŞIN SAĞLIK DURUMU

DENKTAŞ'IN SAĞLIK DURUMU

06/09/2011, saat: 10:19 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın dün akşam gerçekleşen ameliyattan sonra durumunun kontrol altında olduğu, ameliyatın sonucunun yarın belli olacağı belirtildi. TAK muhabirinin Denktaş’ın oğlu, Demokrat Parti Genel Baş

A+A-

 

GÜNCELLEME; 06/09/2011, saat: 10:19

1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın dün akşam gerçekleşen ameliyattan sonra durumunun kontrol altında olduğu, ameliyatın sonucunun yarın belli olacağı belirtildi.

TAK muhabirinin Denktaş’ın oğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş’tan saat 09.45 itibarıyla aldığı bilgiye göre, 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş dün akşam yapılan ameliyattan sonra uyuyor.


1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, yeniden ameliyata alındı.

Denktaş’ın oğlu, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’tan alınan bilgiye göre, 1. Cumhurbaşkanı Denktaş, beyin ve kafatası arasında sıvı birikmesi nedeniyle saat 18.30’da ameliyata alındı.

AMELİYAT 3 SAAT SÜRDÜ

1.Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın  ameliyatı başarılı şekilde tamamlandı.

Saat 18.30’da ameliyata alınan Denktaş,  21.30 sıralarında ameliyattan çıkarıldı.

 

Pıhtı atması sonucu 24 Mayıs’ta beyin ana damarında tıkanıklık olan ve ardından YDÜ Hastanesi’nde ameliyat edilen 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, tedavisinin devam için 8 Temmuz’da Ankara’ya gitmiş, 25 Ağustos günü beyinle kafatası arasında biriken kanın alınması için Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yeniden ameliyat edilmişti.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ambulans uçağı ile 30 Ağustos’ta yurda dönen Denktaş’ın tedavisine YDÜ Hastanesi’nde devam ediliyor.

Bu haber toplam 1313 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler