1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DENİZLİ’DEN ÇORBA’YA BÜYÜK TEPKİ
DENİZLİ’DEN ÇORBA’YA BÜYÜK TEPKİ

DENİZLİ’DEN ÇORBA’YA BÜYÜK TEPKİ

Bu sezon, Telsim İkinci Lig Batı Grubu’nda mücadele eden Denizli bazı hakemlerin yanlış yönetimlerinden bir türlü kurtulamıyor.

A+A-

 

Necmi Belge

 

Bu sezon,  Telsim İkinci Lig Batı Grubu’nda mücadele eden Denizli bazı hakemlerin yanlış yönetimlerinden  bir türlü kurtulamıyor.

Geçmişte, üst lige yükselmek için iki kez final oynayan Denizli’nin bugüne kadar geldiği noktayı kendi bileğinin gücü ile geldiği hatırlatılırken, Denizli’nin hakkının sonuna dek savunulacağı belirtildi.

Ancak, bu konunda fazla ses çıkarmayan Denizli’de, geçtiğimiz hafta Süleyman Çorba’nın yönettiği Pınarbaşı-Denizli maçı adeta bardağın taştığı maç oldu.

Denizli Kulübünden alınan bilgiye göre, bu karşılaşmada Denizli’nin lehine verilmesi gereken üç net penaltıyı vermediğini, bunun üzerine sahada görevli yöneticinin orta hakemi Süleyman Çorba’ya “Bu yönetimle BTM’de bile maç yönetemezsin” tepkinse, maç sonrası aynı yöneticinin yanına giderek “Seneye BTM’deki maçınızı yöneteceğim” demesi, büyük tepkiye neden oldu.

Maçtan sonra, bu konuyu gündeme getiren Denizli Kulübü, “Çorba’nın bu penaltıları acaba kasıtlı mı vermedi?” sorusunu akıllara getirdi.

Bu arada, Denizli yönetimi tüm hakemleri aynı kefeye koymadıklarını, yaşanan sportif başarısızlıkları hakemlere mal etmek istemediklerini dile getirdi.

 

DENİZLİ GENÇLERİ LİDER

 

Bu arada, altyapıya büyük önem veren Denizli U19 takımının liderliği devam ediyor. İki hafta önceki Dağyolu maçını 18-1 gibi rekor bir sonuçla kazanan Denizli gençleri, geçtiğimiz hafta da deplasmanda Pınarbaşı gençlerini 13-0 gibi farklı bir skorla geçti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 803 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler