1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DENİZLİ’DE NAZIM CED 'DEVAM' DEDİ
DENİZLİ’DE NAZIM CED DEVAM DEDİ

DENİZLİ’DE NAZIM CED 'DEVAM' DEDİ

Yeni yönetimini oluşturan başkan Nazım Ced hedefleri konusunda gazetemize açıklamalarda bulundu.

A+A-

 

 

Geçtiğimiz günlerde kulüp lokalinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda Nazım Ced yeniden başkanlığa getirildi. Yeni yönetimini oluşturan başkan Nazım Ced hedefleri konusunda gazetemize açıklamalarda bulundu.

 

DEĞİŞMEYEN HEDEF: BİR ÜST LİGE TERFİ

“Denizli’nin her zaman ilk hedefi, bulunduğu ligden bir üst lige çıkma mücadelesi içerisinde olmaktır” diyen Ced açıklamalarına şöyle devam etti:  “İskeletini öz kaynaklarımızla oluşturduğumuz takımımıza belli başlı takviyeler yaparak her zaman olduğu gibi bu yıl da başa güreşen bir takım yaratmak istiyoruz”

 

“U 19 TAKIMIYLA ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUZ

Denizli başkanı “Alt yapıya verdiğimiz önemin sonuçları ortada. Şu an ada çapında isim yapmış birçok yetenek bizim alt yapımızda yetişti. Buna yenilerini eklemeye de devam ediyoruz” diye konuştu. “Yıllardır başa güreşen bir U19 takımımız var” diyen Ced “Bu yılki hedeflerimizden biri de ikiniciliklere abone olmuş bu gençlerle şampiyonluk yaşamaktır” dedi.

 

“FİZİKSEL ALTYAPIYA ÖNEM VERİYORUZ”

Sportif başarı yanında tesisleşme konusunda da önemli adımlar attıklarını söyleyen Ced “Tüm ihtiyacımıza cevap verecek ölçüde bir antrenman sahasını hizmete soktuk. Şu an U 14 ve minik takımlarımız bu sahada haftanın belirli günlerinde çalışma yapıyorlar. Minik futbolcularımızın yaz tatillerini faydalı bir şekilde geçirmelerine katkıda bulunuyoruz ve ailelerden de büyük destek görüyor ve taktir topluyoruz” diye konuştu.

 

“TEKNİK HEYETİMİZ HAZIR”

“Çoğu takım daha hoca sıkıntısı yaşarken bizim teknik heyetimiz hazır durumdadır” diyen Ced “A takım teknik kadromuz başarılı ve cefakar antrenörümüz Tuncay Sarıyer ve onun yardımcıları Hüseyin Dorak ve Güney Düzgün’den oluşuyor. Ayrıca Güney Düzgün hocamız kaleci antrenörlüğü yanında U19 takımımızın da sorumluluğunu almış bulunmaktadır. Genel sportif koordinatörlüğe de yıllarca kulübünüze antrenör futbolcu olarak hizmet vermiş içimizden biri Haldun Oktay hocamızı getirdik” dedi.

 

“TRANSFER ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİK”

Transfer çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Ced “Prensipte anlaştığımız kaliteli isimler var. Zamanı geldiğinde bunları açıklayacağız” diye konuştu. Ced “Son söz olarak söyleyebileceğim takım ruhunu benimseyen, futbola aç, arkadaşlığın ve disiplinin üst seviyede olacağı bir kadro oluşturacağız. Bu olumlu faktörler bir araya geldikten sonra başarı da zaten kendiliğinden gelecektir” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yeni oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Nazım Ced

Asbaşkan: Osman Olgu, Ekrem Özuysal

Sporculardan sorumlu as başkan: Mustafa Tahsildaroğulları 

Sporcu sorumlusu: Derviş Tahsildaroğulları, Hüseyin Dorak

Mali işler sorumlusu: Tuncay Sarıyer

Genel Sekreter: Ersan Özçelik

Sosyal işler sorumlusu: Okan Batılay, Hasan Kuşluca

Genç takım sorumlusu: Öznur İnanır, Mustafa Sevhan

Malzeme sorumlusu: Ahmet Cem

Saha sorumlusu: Rahmi Akgürcü

Lokal Sorumlusu: Sevhan Ced, Arif Baykul

Basın yayın sorumlusu: Süleyman Kalyoncu

Sağlık Sorumlusu: Ahmet Baltacı

Hukuk işleri sorumlusu: Av. Osman Yoldaşlar

Altyapı sorumlusu:  Ahmet Hızlı, Halil Akbatu

Sportif koordinatör: Haldun Oktay

Denetleme kurulu: Ekrem İyigün, Tezcan Tansoy, Hüseyin Alkan

Disiplin kurulu: Mustafa Tahsildaroğulları, Ersan Özçelik, Ekrem Özuysal

Faal üyeler: Mert Ced, Remzi Kudret, Adil Özgey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 576 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler