1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Dedekorkut: Hedef 'Koşan, mücadele eden bir Düzkaya'
Dedekorkut: Hedef Koşan, mücadele eden bir Düzkaya

Dedekorkut: Hedef 'Koşan, mücadele eden bir Düzkaya'

Düzkaya korkulu rüya görmek istemiyor Dedekorkut : Hedef “Koşan, mücadele eden bir Düzkaya” • Çatalköy’ün güçlü takımlarından Düzkaya, 2011-2012 sezonunda korkulu rüya görmemek için, işi sıkı tutuyor. Geçtiğimiz sezon play-out maç

A+A-

 

Düzkaya korkulu rüya görmek istemiyor

Dedekorkut : Hedef “Koşan, mücadele eden bir Düzkaya”

·        Çatalköy’ün güçlü takımlarından Düzkaya, 2011-2012 sezonunda korkulu rüya görmemek için, işi sıkı tutuyor.

Geçtiğimiz sezon play-out maçları sonucu Birinci Lig’de kalmayı başaran Çatalköy’ün güçlü takımlarından Düzkaya, 2011-2012 sezonunda korkulu rüya görmemek için, işi sıkı tutuyor.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN Spor Servisinin sorularını yanıtlayan Düzkaya Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut,  geçtiğimiz yılkı zor durumlara düşmemek için koşan, mücadele eden ve oyun disiplininden kopmayan bir Düzkaya hedeflediklerini söyledi.

KONDİSYON, GÜÇ VE KUVVET ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dedekorkut, bu bağlamda 14 Temmuz 2011’de antremanlara başladıkları, bir haftadır güç, kondisyon ve kuvvet antremanları yaptıklarını ve bu tempo ile üç buçuk hafta çalıştıklarını dile getirdi.

Futbolcularının antremanlara tam kadro katıldıklarını dile getiren Dedekorkut, takımdan sadece Akın’ın ayrıldığını, buna mukabil Hüseyin Şevki ile İbrahim Öneral’ın geldiğini anımsattı.  Yerli futbolcu transferlerinin devam ettiğini belirtirken, üç veya dört yerli futbolcu almayı düşündüklerini, bu futbolcuların orta saha ile savunmanın merkezi olarak düşündüklerinin altını çizdi.

YABANCI TRANSFERLER HAZIRLIK MAÇLARINDA DENENECEK

İlk hazırlık maçlarını 05 Ağustos 2011 Göçmenköy, 06 Ağustos 2011’de MTG ile oynayacaklarını açıklayan Dedekorkut,  bu karşılaşmalarda Afrika’dan getirecekleri yabancıları deneyeceklerini, bu futbolcuların mevkilerinin santrfor mevkii olurken,  Türkiye’den de orta saha ağırlıklı futbolcular olacaklarını belirtti.

KAMP EYLÜL’DE TÜRKİYE’DE

Eylül başında Türkiye’de bir haftalık bir kamp düşündüklerini ifade eden Dedekorkut,  bu tarihe kadar nihai kadroyu şekillendireceklerini vurguladı.

Dedekorkut son olarak, Düzkaya Başkanı Mehmet Hulusioğulları ve yönetim kurulunun, yeni oluşum içerisine girdikleri kadrolarına fazlasıyle destek verdiklerini, büyük fedekarlık yaptıklarını, bu nedenle başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 577 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler